Přejít k hlavnímu obsahu

Trapasy 4: Milostná faux pas

Patří k nejfrekventovanějším, ale zároveň při zpětném pohledu také k nejhumornějším. Takže si z nich nic nedělejte, prožil je či teprve prožije úplně každý!

Obrovskou výhodou milostných trapasů je především to, že díky nim rychle poznáte, s kým máte tu čest. Pokud partner nebo partnerka vaše faux pas jakéhokoli druhu překousnou, nebo dokonce projeví touhu vás pocitu, že jste se dopustili trapasu, zbavit, je tu velká pravděpodobnost, že jste narazili na toho pravého či pravou.

Je třeba počítat s tím, že partnerské vztahy, zvláště v počátečních stadiích, jsou pro trapasy mimořádně úrodnou půdou. Asi to osud dělá schválně, aby vám umožnil lépe se poznat a posléze taky mít na co společně se smíchem vzpomínat. Z možných strategií, jak na vlastní trapas reagovat, tady jednoznačně vítězí humor, nadhled, schopnost zasmát se sám sobě. 

* Na prvním rande

Sukně, jejíž lem si na toaletě omylem zastrčíte za gumu spodních kalhotek, a takto vystrojena projdete celou kavárnou, může v první chvíli vypadat jako malá tragédie. Nicméně stalo se to už tolika ženám, že jistě není důvod se snažit propadnout pod zem. K tomu není důvod ani v případě, že nejste zvyklá pít alkoholové koktejly, ale styděla jste se to přiznat, takže to dopadlo trošku nešťastně…

* Při prvním sexu

Nečekaná menstruace, jejímž důsledkem je zakrvácená postel v garsonce vašeho nového přítele, taky není nic nového pod sluncem. Stejně jako vyvalený špíček nebo nedopatřením „vypuštěný plyn“. Kvůli tomu se dva, co mají patřit k sobě, nerozejdou.

* Na první návštěvě v rodině

Vysypat tchyni do polévky celou slánku (s uvolněným víčkem) ve snaze posloužit jí, určitě nevyvolá dojem, že neumíte vařit. A dotaz „To je váš zesnulý manžel?“ při pohledu na fotografii Alberta Einsteina na stěně se časem může stát „rodinným stříbrem“ mezi vašimi humornými vzpomínkami.

Foto: Depositphotos (1)