Přejít k hlavnímu obsahu

Valentýnské číslo Světa ženy je právě v prodeji!

Také únorový Svět ženy vám přináší plno inspirace a zajímavých článků. Nejsou však jen na téma láska, ale máme pro vás skvělé tipy i ze světa módy, zdravého životního stylu, bydlení, cestování a vaření.

Svět ženy 2/19 je v prodeji od 16. 1. 2019.

O lásce a mužích jsme si povídali se skvělou českou spusovatelkou Bárou Nesvadbovou. Možná vás překvapí, co všechno na sebe prozradila.

Vybrali jsme pro vás to nejkrásnější spodní prádlo... ať jste sexy nejen na Valentýna.

Aby té zamilovanosti nebylo málo, najdete ve Světě ženy velký horoskop, ve kterém se dozvíte, jaká milostná dobrodružství vás v roce 2019 čekají.

Přejete si, aby vaše pleť byla pevná a pružná, bez pigmentových skvrn a pupínků nebo svěží a plná života? V našem minirádci vám prozradíme, co pro to můžete udělat.

Přestože jsou naše kamarádky jedny z nejdůležitějších lidí v našem životě, jsou první, na které nemíváme čas. Naučte se o ně pečovat.

I když jsou dětské lásky jen platonické, neměli by je rodiče brát na lehkou váhu. I ti nejmenší je totiž prožívají naprosto vážně.

Technologický pokrok nelze zastavit. Už dnes za nás roboti dokážou uklízet, komunikovat i nás navigovat. Ale jak to bude za několik let? Nad tím se velmi vtipně zamyslela naše kolegyně Jana Uhlířová.

Milujete polévky? Pak vám určitě přijdou vhod naše recepty na polévky, které frčí ve světě. A navíc vás zahřejí.

Den v tyrolském Ötztalu můžete být pestrý a zábavný. Existuje několik způsobů, jak ho strávit a ani chvíli se nenudit. Své o tom ví kolegyně Jana Žáčková.

Chystáte přestavbu ložnice nebo byste ji chtěli jen trochu vylepšit? Naši odborníci vám dají tipy, díky kterým se vaše ložnice stane tím nejútulnějším místem u vás doma.

Předplaťte si Svět ženy na další rok k předplatnému dostanete jako dárek kosmetickou péči Nivea v hodnotě 760 Kč.