Přejít k hlavnímu obsahu

Nový Svět ženy vás pohladí po duši!

Svět kolem nás se změnil ze dne na den. Časopis Svět ženy ale zůstává pořád plný pozitivní energie, zajímavých článků, tipů a inspirace, které vám usnadní život a vykouzlí úsměv na tváři.

Svět ženy 5/20 je v prodeji od od 15. 4. 2020.

Nosíte v hlavě sen, ale pořád nemůžete přesvědčit sami sebe, abyste ho zkusili uskutečnit? Přinášíme vám sedm tipů, jak se namotivovat a jít si za svým.

Herečka, kterou znáte ze seriálu Slunečná, Bára Jánová, se nám svěřila se svými touhami. Napadlo by vás, že miluje sci-fi, adrenalin a chtěla by letět do vesmíru

Trable s vybíráním správně padnoucích džín zná každá z nás. My jsme pro vás připravili praktický manuál, který vám usnadní výběr a ušetří pár vrásek na čele.

Co si takhle udělat beauty odpoledne a zkrášlit se pomocí surovin, které máte doma v lednici? Budete se divit, co všechno můžete využít pro krásnější a zářivější pleť.

Udržovat si dobrou náladu a nepropadnout beznaději – to se lehko řekne, ale hůř plní. Každému jednou dojdou síly a má náladu pod psa. Připravili jsme pro vás tipy, jak lépe zvládnout obtížené situace.

Muž a žena, matka a otec. Mezi těmito životními rolemi je hranice velmi tenká. Odborník na výchovu Petr Šusta exkluzivně ve Světě ženy poradí, jak vychovávat dítě, aby bylo šťastné, a jak si zároveň udržet zdravý partnerský vztah.  

Už nevíte, co po týdnech doma vařit? Vsaďte na oblíbené kuřecí maso. Díky našim receptům ho připravíte 4x jinak a slibujeme, že si pochutnáte vy i vaše rodina.

Slunce nabírá na síle a vy si můžete krásné dny zpříjemnit kvalitním čtením. Svět ženy vás nadchne, potěší a inspiruje. Časopis si můžete objednat a jako dárek k ročnímu předplatnému získáte rychlovarnou konvici Rohnson.

Aktuální číslo si lze nechat zaslat poštou přímo do vaší schránky. Stačí kliknout zde.