Promotion
Promotion
Promotion

Nahlédněte s námi do aktuálního vydání Světa ženy

Promotion
Promotion

„Biomatka rozhodně nejsem,“ říká v rozhovoru herečka Lucie Šteflová, která toho, přestože je jí teprve šestadvacet let, stihla prožít už docela dost – komplikovaný vztah, ale také úspěšnou hereckou kariéru po boku zahraničních hvězd. Právě teď ji můžete vidět v novém českém filmu Cesta domů. Nejen o tom je rozhovor ve Světě ženy.

Najít džíny, co vám budou slušet, je docela umění. Díky našemu džínovému manuálu to ovšem bude hračka!

Zbavit pleť nečistot a líčidel je základem každodenní péče. Přinášíme přehled kosmetických přípravků, které vám s tím pomohou.

Život opět běží na plné obrátky, a to znamená jet naplno od rána do večera. Co můžete udělat pro to, abyste posílila odolnost vůči stresu?

Seznamte se s předními českými šéfkuchaři, jejichž jídla jsou prostě dokonalá. Nakonec přesvědčit se o tom pak můžete sami...

Sportovat se dá chytře a taky pohodově aneb pokrokové oblečení, které vám dodá energii nebo vytvaruje postavu.

Předsíň vítá hosty, ale i vás, když se vracíte domů. Zařiďte ji proto s láskou a rozmyslem. Naše redaktorka Jana vám poradí, jak na to.

Pokud přemýšlíte, kam o víkendu zajet na výlet, několik nádherných míst bychom pro vás a vaše děti měli. Tak na nic nečekejte a vydejte se za zážitky!

Ať máte chuť na slané či sladké, u nás si vyberete... takže co třeba dát si valašské škračky v pečených bramborách nebo čokoládový cheesecake?

A nechybějí ani oblíbené příběhy ze života čtenářek – o tom, co se stane, když láska přeroste hranice snesitelnosti, jak se outsider může stát vítězem a proč je fajn mít kamarádku, která při vás stojí v dobrém i zlém.

Na závěr pro vás máme jedinečnou nabídku! Předplaťte si Svět ženy na dva roky a získejte kávovar Tchibo.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion