Přejít k hlavnímu obsahu

Lednové číslo Světa ženy je tady!

Vykročte do nového roku pravou nohou. Máme pro vás nejen novoroční tipy, jak najít cestu ke štěstí, ale také spoustu dalšího zajímavého čtení, které vás potěší i pobaví.

Svět ženy 1/19 je v prodeji od 12. 12. 2019.

Když si povídáte s Olgou Menzelovou (40), je vám jasné, že to právě teď nemá v životě jednoduché. Přestože pracuje, pečuje o svého nemocného muže a je zároveň mámou na plný úvazek, nestěžuje si. Přečtěte si exkluzivní rozhovor, který vás možná v mnohém inspiruje.

Vyčítá vám partner vaše chyby? Než se kvůli tomu příště zase pohádáte, zkuste si odpovědět na dvě otázky od psychoterapeuta Honzy Vojtka. Třeba změníte pohled na věc...

Přes den do práce, večer na party. Víme, jak během několika minut proměnit denní outfit ve večerní. A také vám poradíme, jaká kosmetická péče zahladí stopy po probdělé noci.

Žijeme ve zvláštním světě. Na jednu stranu naše osobní údaje úzkostlivě hlídá GDPR, na druhou vystavujeme důvěrné informace na sociálních sítích. Kde začíná a končí hranice soukromí?

Jaroslav Dušek už nepřichází s nabídkou kvalitního sexu jako v Pelíškách, nabízí daleko víc – představení, které ovlivní snad každého, kdo ho zhlédne. Proč Čtyři dohody už 14 let vyprodávají celý sál?

Vydejte se s námi na pátrání po erotogenních zónách a zjistěte, které doteky probouzejí v partnerovi nezastavitelnou vášeň.

Zhubnout patří mezi top ten novoročních předsevzetí. Proto jsme pro vás připravili 5 extra stran o pohybu a zdravém životním stylu.

Nikdo není svatý. A mezi slavnými se to zálety jen hemží. Seznamte se s celebritami, které se ne úplně vždycky trefily do vlastní postele.

Koláč nemusí být jen sladký. Skvěle chutnají i ty slané... a navíc zasytí, zahřejí a dodají energii.

Divoká jízda na skútru nebo punč se Santa Clausem aneb zveme vás na exkurzi do Laponska.

Předplaťte si Svět ženy na další rok – nyní s dárečkem pro krásnou pleť Astrid Colagen Pro v hodnotě 450 Kč.