Přejít k hlavnímu obsahu

Leonardo DiCaprio: Ženit se mi nechce

Už jako mladíček dosáhl úspěchu, jakého se mnozí jeho kolegové nedočkají za celý život. Od té doby patří k nejlépe placeným a nejžádanějším hollywoodským hercům.

Po jeho boku se vystřídala celá řada krásných žen, z nichž mnohé byly modelky. Slabost měl i pro naši Evu Herzigovou, ale nejdéle mu vydržela láska s Brazilkou Gisele Bündchen, s níž se několikrát rozešel a znovu sešel.

Leonardo-DiCaprio-628

Mluvilo se ale také o jeho vztahu s herečkami Demi Moore a Virginií Ledoyen i o románku s Paris Hilton. Gisele ani její následnice, izraelská modelka Bar Refaeli, však nevydržely čekat, až si Leonardo konečně udělá jasno, zda vůbec někdy chce vlézt do manželského chomoutu.

1320877180_leonardo-dicaprio-bar-refaeli-lg

„Zatím se mi ženit nechce, nejspíš proto, že jsem ještě nepotkal tu pravou. Snad bych to riskl, kdybych s nějakou ženou vydržel pod jednou střechou tak deset dvacet let a budu vědět, že jinou už nechci," říká Leonardo bezstarostně a dál se ukazuje s novými půvabnými společnicemi. Se zpěvačkou Rihannou se setkali minulý rok na Silvestra a už se spekuluje, že to není určitě náhoda. Uvidíme...

rih

Jeho maminka si však kvůli synovi dělá stále větší starosti. Byla by moc ráda, kdyby si už konečně vybral a ona se dočkala vnoučat.

„Máma mě naučila, co je v životě nejdůležitější. Rozhodně to nejsou peníze ani sláva, ale rodina a vaši blízcí. Bez nich jste jenom ztracená duše," přiznává DiCaprio, ale jedním dechem dodává, že má svou práci příliš rád, než aby se jí vzdal kvůli lásce k jediné ženě.