Přejít k hlavnímu obsahu

Tatiana Vilhelmová: Starat se o muže je nad moji kapacitu

Herečka Tatiana Vilhelmová (37) je uznávanou filmovou hvězdou. Momentálně září v novém filmu Teorie tygra. Jaký je její život mimo filmová plátna a co si myslí o manipulaci s muži?

Ženy si berou tygra, aby z něj postupem času udělaly králíka, říká k filmu Teorie tygra herec Jiří Bartoška. Vy s tím souhlasíte?

Když jsme s Jirkou Bartoškou na tohle téma nedávno dělali společný rozhovor, tak z toho vznikla debata na dvě hodiny. I chlapi by doma chtěli mít tygřici, ale pak jim to nějak vadí. Podle mě jde vždycky hlavně o to, aby byl člověk ve vztahu spokojený a nenechal se nikam tlačit. Ne každá žena touží mít doma tygra, některá chce mít i toho králíka, a když jsou spolu večer u telky šťastní, tak proč ne.

Jak trávíte večery s Vojtou Dykem vy?

Různě. Když hrajeme spolu v La Fabrice, říkáme, že máme rande, a po představení jdeme třeba na víno. Když má Vojta koncert, já jsem většinou doma s dětmi a pak jsou večery, které trávíme spolu sami... Máme to takový barevný. Vyhovuje nám to.

Ve filmu je vaše postava Olgy přesvědčená o tom, že musí o svém muži vědět naprosto všechno. Myslíte si, že takhle vztah dvou lidí může fungovat, nebo ho to naopak ničí?

U někoho třeba jo, ale za sebe musím říct, že můj život je tak nabitý, že starat se ještě o svého muže, myslím tím o jeho diář, o to, co si má vzít na sebe, jestli papal a co… je nad moji kapacitu. A oběma nám to tak vyhovuje. Někdy ženy přes svou starostlivost zapomínají na sebe a na milostnou pozornost, která je tím důležitým cukříkem vztahu.

Chcete se dozvědět, jaký má Tatiana vztah k bývalému manželovi nebo proč se snaží relaxovat bez moderních technologií? Přečtěte si celý rozhovor v květnovém čísle Světa ženy. Je aktuálně na stáních.