Přejít k hlavnímu obsahu

Andrea Verešová: Nikdy jsem se necítila líp než teď!

Život přední modelky Andrey Verešové (35) vypadá navenek dokonale. V pracovní rovině je žádaná, má fungující rodinu, skvělé křivky, žije v luxusu. Jak to jenom dělá?

Nebylo vám někdy líto, že se kvůli rodině musíte z dění v showbyznysu trochu stáhnout?

Je dobré dát si všechno na pomyslnou misku vah. Někdy bývá méně paradoxně více. Jak už jsem řekla, jsem v první řadě máma, mám děti. Rodina je pro mě prioritou. Na druhou stranu i práce je důležitá. Protože jen spokojená žena, která se v životě realizuje a je naplněná, dokáže rozdávat lásku svému okolí. Největší umění je najít rovnováhu mezi prací a soukromím a vše úspěšně skloubit.

Prožívá nějak vaše dcera, že jste krásná maminka, která se často objevuje v časopisech, v médiích?

Dlouho to vůbec neřešila. Pro děti je zkrátka máma mámou a je jedno, jestli je známou herečkou, zpěvačkou nebo manažerkou. Děti vnímají maminku jiným smyslem a chtějí ji mít jen pro sebe. Vanesska až nedávno zatoužila jít na módní přehlídku, tak jsem ji začátkem roku vzala na dvacáté výročí Natali Ruden.

Bojíte se, že jednou zestárnete?

Občas dostávám podobné otázky a přiznávám, že mě vždycky překvapí, protože jsem se nikdy necítila lépe než teď, v pětatřiceti. Na druhou stranu: stárnutí je přirozená součást života, nikdo mladší nebudeme a každé období života má určitě nějaké kouzlo. Pro mě osobně je věk pouhé číslo. Důležitější je, jak se opravdu cítíme, jaký máme životní postoj, vitalitu, jestli se umíme radovat ze života. A právě životní elán mně osobně dodává rodina.

Přečtěte si v dubnovém čísle Světa ženy celý rozhovor a zjistěte, jaký má Andrea recept na harmonické manželství a jakou roli v jejím vztahu hraje žárlivost.