Přejít k hlavnímu obsahu

Okousané nehty i rty do krve: Které slavné krásky to dělají?

Zdálo by se, že jejich dokonalost jede v režimu 24/7, tedy dvacet čtyři hodin po sedm dní v týdnu. A kdyby nikde nefungovaly kamery a neexistovali slídiví paparazzi, možná bychom si to mysleli dál. Jenže i mistr tesař se někdy utne a dokonalost samotnou překoná stín zlozvyků.

Kolikrát vás takhle napadne, že byste chtěli být jako oni? A opravdu se vším  všudy? No...nemyslíme si. Některé střípky z jejich životů nejen že nevypadají hezky, ale jsou patrně i dost omezující. 

Bez nikotinu nedají ani ránu

Víte, že celá pětina hollywoodských stars kouří? A ano, jsou to ty, které se nechávají fotit, jak běhají podél moře, milují planetu, jí všechno bezlepkové a vůbec vyznávají jen ten nejzdravější životní styl. Cigaretku najdete námátkově u pusy Jessicy Alby, Gwyneth Paltrow, Jennifer Aniston, Angeliny Jolie, Briney Spears i Katherine Heigl. 

Katherine Heigl smoking

Zatímco některé hvězdy si dávají pozor, Katherine Heigl (39) kouří i na ulici

Ohlodaly by si snad i klouby

Také máte rádi, když si ženy hezky upravují ruce a zdobí se prsteny s drahými kameny? A jak to potom vypadá, když je na konci prstu zlatá třešnička na dortu - nehet okousaný až pod bříško prstu? To by vám mohly povědět Britney Spears nebo Olivia Wilde. I když u Britney je to vzhledem ke všem eskapádám spíš už jen taková sranda. 

britney spears prsa

Všimněte si, jak Britney Spears (36) schválně nehty ukrývá

Koušou se do pusy

Kousací nálady má také Kristen Stewart a Halle Berry. Obě se totiž dokáží kousat do spodního rtu tak dlouho, než jim začne téct krev, nebo si okusují zevnitř tváře. U Kristen vzhledem k Twilight pochopitelné, u Halle se motiv zatím hledá...

kirsten stewart kouří

Podívejte se pořádně, Kristen Stewart (28) je do tváře pořádně zakouslá

Vykoupili by svět

To krásky jako Victoria Beckham, Katie Holmes nebo Christina Aguilera se sice neokusují ze všech stran, zato se hryže do prstu ten, kdo jim půjčí kreditku. Trpí totiž chorobnou potřebou koupit vše, co vidí a ve všech barvách spektra. Také nechápete, jaký to má smysl, když si na každou akci šaty půjčují? 

shopaholic

Paparazzi jsou bez práce. Victorii Beckham (44) totiž vždycky najdou u nákupáku

Extrémní fóbie z bakterií

Zatímco Johny Deep se s vodou moc nekamarádí a je o něm známo, že se moc nemeje, což je pravděpodobně pozůstatek natáčení Pirátů z Karibiku, Cameron Diaz říkají Madam dezinfekce. V kabelce nosí lektvary hodné Harryho Pottera a těmi potírá vše, než na to sáhne - od kliky u dveří až po příbor v restauraci. 

cameron diaz úsměv

V kabelce Cameron Diaz (45) se nachází zbraně hromadného ničení všech bakterií

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku