Přejít k hlavnímu obsahu

Vyhrajte noc ve Stromodomě pro 2 osoby!

Dovolená v korunách stromů může být vaše.

Galerie: Vyhrajte noc ve Stromodomě pro 2 osoby!

Znáte ten pocit, když se ocitnete úplně sami v lese? Hluk velkoměsta vystřídá ticho. Jediné, co uslyšíte, je šum bublajícího splavu na nedaleké řece, švitoření ptáčků v korunách stromů a praskání větviček v mlází. Každý občas zatouží po takové idylce. Soutěžte s námi a tento sen se může stát realitou…

Ráj na zemi

Prožijte chvíle klidu v oáze stromového domu v Posázaví. Vůně přírody, klid k nezaplacení, to vše v lokalitě vhodné k výletům v přírodě, a přitom co by kamenem dohodil od Prahy. S sebou můžete vzít děti, partnera nebo třeba maminku – za odměnu, že vám byla celý život tak skvělou oporou. Další informace o tomto ráji na zemi najdete zde. Součástí ceny, tzn. pobytu pro dvě osoby v Stromodomě, je i snídaně. V galerii pod hlavní fotkou si můžete prohlédnout, jak vypadá Stromodům zvenka i zevnitř.

Jak soutěžit?

Níže najdete soutěžní otázku s volným políčkem na odpověď. Nejzajímavější odpověď odměníme voucherem na 1 nocleh včetně snídaně pro 2 osoby. Nezapomeňte také vyplnit formulář! Soutěžící s neúplnými adresami budou ze seznamu automaticky vyškrtnuti. Soutěž probíhá od 29. 8. 2016 do 2. 9. 2016. Poté na našem Facebooku vyhlásíme výherce, tak ho nezapomeňte sledovat!

Soutěž už byla ukončena. Výherkyní se stává Martina Kyselková z Prahy. Gratulujeme!