Přejít k hlavnímu obsahu

Vyhrajte luxusní šampaňské Moët & Chandon!

Staňte se na jeden den celebritou. Soutěžte o luxusní francouzské šampaňské Moët & Chandon, které je mezi americkými VIP tolik oblíbené!

Oblíbený drink celebrit

Pokud už nějaké americké celebrity sledujete na sociálních sítích, jistě víte, že na žádné jejich party nesmí chybět luxusní francouzské šampaňské Moët & Chandon.

Tři z vás ho s námi mohou vyhrát, a stát se tak na jeden večer tak trochu celebritou. Pravidla, jak soutěžit, najdete níže.

Sklenička k televizi

MoetChandon_copySoutěž jsme pro vás připravili při příležitosti té největší události pro televizní herce! Třpytivý lesk červeného koberce, úchvatné róby, luxusní šperky a samozřejmě drahé šampaňské na takové akci nesmějí chybět. Chcete to vidět na vlastní oči? Na televizním kanálu E! můžete sledovat celebrity a rozhovory s nimi v pořadu E! Živě z červeného koberce: Emmy 2016, a to 18. září od půlnoci, s reprízou následující den v 17.00 a 19.00 hodin. K letošním favoritům patří například Kevin Spacey, Matthew Rhys, Keri Russel, Lena Headey nebo Julia Louis-Dreyfus.

Jak soutěžit?

Níže najdete soutěžní otázku s volným políčkem na odpověď. Tři nejoriginálnější odpovědi odměníme lahví šampaňského Moët & Chandon v dárkové krabičce. Nezapomeňte také vyplnit formulář! Soutěžící s neúplnými adresami budou ze seznamu automaticky vyškrtnuti. Soutěž probíhá od 12. 9. 2016 do 16. 9. 2016. Poté na našem Facebooku vyhlásíme výherce, tak ho nezapomeňte sledovat!

Soutěž už byla ukončena. Mezi výherce patří Ivana Havlíčková z Prahy 5, Barbora Klejchová z Hodonína a Eva Tomášková z Českých Budějovic. Gratulujeme!