Přejít k hlavnímu obsahu

Nalaďte se na vánoční atmosféru s prosincovým Světem ženy!

Nalaďte se na vánoční atmosféru s prosincovým Světem ženy!

Svět ženy 12/17 je prodeji od 15. 11. 2017

Její stopy jsou otisknuty do zahraničních mol těch nejexklusivnějších přehlídek. V současné době žije modelka a herečka Alena Šeredová v Itálii a do svého soukromí nechá nahlédnout jen málokoho. Proto je rozhovor s ní výjimečný. Prozradila nám, kde stráví Vánoce, jak zvládá rozvod i to, že si vlastně nikdy nepřipadala jako hezká holka.

Čas oslav se blíží! Máme pro vás tipy na čtyři sváteční outfity. Bude vám slušet overal, či dlouhá skládaná sukně?

Sexy červenou, vysoce módní nude nebo romantickou růžovou... Také tápete, která rtěnka sedne vašim rtům jako ulitá? S námi si vyberete tu pravou.

Během pouhých 365 dní se může život otočit o 180 stupňů. Velké bilancování proběhlo mezi redaktorkami Světa ženy i v životech našich odborníků.

Každá krize je příležitost ke změně. Prohry bere jako výzvu i zpěvák Ben Cristovao, se kterým vám přinášíme exklusivní rozhovor.

Navždy žádoucí. Chcete taková pro svého partnera být i po 15 letech manželství? Rady, co všechno proto můžete udělat.

Vánoce nejsou o kupě dárků. Jak to ale vysvětlit dětem, které si myslí, že ježíšek má neomezený rozpočet?

Krása, štěstí a ideální váha – to všechno vám může zajistit optimální hladina hormonů a my víme, jak je srovnat do latě.

Ty nejkrásnější osudy nepíše fantazie spisovatelů, ale váš život. I tentokrát pro vás máme porci oblíbených příběhů. Možná po přečtení zjistíte, proč se vyplatí jít pro radu k moudrým ženám, nebo proč dát druhou šanci i tomu nejprotivnějšímu sousedovi.

A jakými dobrotami potěšíte o svátcích rodinu? Doporučujeme naše luxusní dezerty a trochu jiný bramborový salát.

Předplaťte si Svět ženy na celý rok! Za věrnost vás odměníme vonnými klacíky Scentsicles.