Květnový Svět ženy je tady!

Máme pro vás zbrusu nové číslo! Titulku zdobí herečka Tatiana Vilhelmová, která hraje v novém filmu Teorie tygra.Povídali jsme si s ní o tom, proč mají ženy potřebu neustále řídit své muže. Dělá to i ona?

Maminky mají svátek, tak jsme pro vás našli 3 ženy, pro které jsou matky jejich vzorem. V čem spočívají výhody stejného povolání?

Začínejte jarní rána zdravou snídaní, která vás nabije energií. Natočili jsme pro vás recept na skvělé müsli s jablkem a kokosem.

Jsou mladí, sexy a svobodní. Kteří slavní muži ještě nenašli tu pravou?

Oblečte se do žluté. Zařaďte ji do svého šatníku – budete in, a navíc si tím přivoláte dobrou náladu, i když bude sluníčko stávkovat.

Myslíte si, že muži ženám nerozumějí? Spisovatel a režisér Patrik Hartl je rozhodně výjimka. V rozhovoru s ním zjistíte, proč se mu ženy svěřují, proč jsou podle něj lidé nevěrní a proč on sám na „bokovku“ nemá odvahu.

Tentokrát pro vás máme extra porci čtyř příběhů ze života.

Pokud milujete sladké tak jako my, pak vás jistě potěší lehké ovocné dezerty s mascarpone, tvarohem či jogurtem.

Když si žena najde milence, znamená to jediné – její vztah skřípe. Co nás k tomu vede, nám prozradila odbornice na mezilidské vztahy.

Vojtěch Lavický projel na motorce už pořádný kus světa. Pro nás exkluzivně nafotil všechny krásy Kavkazu.

Hned jak to počasí dovolí, přestěhujte se na balkon nebo zahradu. Inspirujte se našimi tipy, aby vám tam bylo útulno.

Předplaťte si Svět ženy na celý rok jen za 299 Kč a získejte k tomu anti-age kosmetiku od značky Nivea v hodnotě 400 Kč.

@svetzeny