Přejít k hlavnímu obsahu

Březnový Svět ženy je tady!

V prodeji od 24. února.

Chcete mít do léta sexy bříško? Máme pro vás plakát se 7 super cviky, které zaručně fungují.  

Co všechno způsobuje kila navíc? To zjistíte v našem zábavném videu, které jsme pro vás natočili a které zcela změní váš dosavadní pohled na jídlo i sport. 

Modelka Vlaďka Erbová nám v rozhovoru prozradila nejen to, jak zvládá výchovu dětí po rozchodu s Tomášem Řepkou, ale také že čím je starší, tím je v životě spokojenější. 

Minimazance, nádivky, řízky s kaší či beránek – to jsou skvělé recepty, které byste o Velikonocích měla rozhodně vyzkoušet.

Jaro začíná i v módě! Prozradíme vám, jaké trendy právě hýbou světem, a proto by vám neměly chybět v šatníku. Módní inspiraci můžete načerpat také od modelky Renaty Langmannové.

Děti u ledu aneb Proč si ženy nechávají zmrazit vajíčka a odkládají porod na později. Kontroverzní téma, z něhož tak trochu mrazí.   

Všichni mluví o hudební skupině Jelen. Vyzpovídali jsme jejího frontmana Jindru Poláka, jaká byla jeho cesta z ulice, kde začínal, na první místa hitparád.

Nestyďte se a odhalte své sexuální fantazie, sny a touhy. Na rozdíl od nevěry jsou bez rizika.

Užijte si poslední sníh a vyrazte s dětmi třeba na sjezdovky do rakouského Katschbergu. Servis je tam skvělý a ceny jsou přijatelné.

O čem jsou tentokrát vaše oblíbené příběhy ze života? Jeden vypráví o napjatém vztahu mezi otcem a synem, druhý o hledání tatínka a třetí o manželské nevěře.

A soutěžte s námi! 

Na Facebooku můžete vyhrát 1 z 20 balíčků kosmetiky Nivea, každý je v hodnotě 442 Kč, a pokud pro změnu vyluštíte správně křížovku v časopise, a ještě se na vás usměje štěstí, získáte přírodní konopnou kosmetiku CutisHelp nebo 1000 Kč!