Přejít k hlavnímu obsahu

Jaké kabelky ovládnou letní ulice?

Už jste oprášila letní šatník, ale ještě to není to pravé ořechové? Chtěla byste nějak ozvláštnit letní výbavu, ale nemůžete si dovolit nakoupit celou novou garderobu? Pořiďte si alespoň letní kabelku – ta dokáže s outfitem divy! Našli jsme ty nejlepší pro léto 2016:

3 žhavé trendy: Který vyberete?

Léto je období odvážných kreací, barev a svěžesti. Proto zapomeňte na nudnou černou kabelku, kterou nosíte každý den do práce, a oživte svou sbírku o žhavý módní kousek v podobě výrazné dámské kabelky – rozhodně je z čeho vybírat! Bude vám lépe slušet aktovka, kufříková kabelka nebo výrazné psaníčko?

Výrazná psaníčka

Psaníčka už jsou v kurzu nějaký ten pátek. Z výsluní už ale ustupují takzvané clutch kabelky a jarní ulice ovládnou drobná psaníčka hýřící barvami. Kdy jindy experimentovat s extravagantními motivy než právě na jaře? Tak seberte odvahu a vyberte si zářící psaníčko, které dokonale podtrhne váš svěží jarní outfit. (Foto: Tommy Hilfiger, Menbur)

Snimek_obrazovky_2016-06-20_v_16.49.32

Tip: Kabelky i doplňky Tommy Hilfiger najdete na eobuv.cz!

Aktovka jako z tátova šatníku

Módní trendy velí jasně – zabruste do pánského šatníku! Trendy jsou nejen obleky v pánském stylu, mokasíny a kravaty, ale také aktovky. Vybírat můžete z hnědých či černých odstínů, ale bát se nemusíte ani výraznější barvy. (Foto: Panda, Guess)

Snimek_obrazovky_2016-06-20_v_16.48.03

Tip: Do pánského stylu se nevrhejte po hlavě, ale vždy si vypůjčte jen něco. Alespoň jeden kousek by měl být kontrastní, ženský a sexy. Co třeba aktovka, pánský oblek s ohrnutými nohavicemi a výrazné lodičky?

Kufry? Ne. Kufříky!

Pevnější konstrukce zajistí, že všechny vaše cennosti budou v bezpečí. A stylový design se zase postará o to, že si na vás žádná módní policie nepřijde. Kufříkové kabelky hlásí návrat na scénu a rozhodně by neměly chybět ani ve vaší jarní výbavě. Ať už sáhnete po decentnější variantě nebo dáte přednost výraznému vzoru, rozhodně nešlápnete vedle. (Foto: Ochnik, Verde)

Snimek_obrazovky_2016-06-20_v_16.46.51