Jaké kabelky ovládnou letní ulice?

3 žhavé trendy: Který vyberete?

Léto je období odvážných kreací, barev a svěžesti. Proto zapomeňte na nudnou černou kabelku, kterou nosíte každý den do práce, a oživte svou sbírku o žhavý módní kousek v podobě výrazné dámské kabelky – rozhodně je z čeho vybírat! Bude vám lépe slušet aktovka, kufříková kabelka nebo výrazné psaníčko?

Výrazná psaníčka

Psaníčka už jsou v kurzu nějaký ten pátek. Z výsluní už ale ustupují takzvané clutch kabelky a jarní ulice ovládnou drobná psaníčka hýřící barvami. Kdy jindy experimentovat s extravagantními motivy než právě na jaře? Tak seberte odvahu a vyberte si zářící psaníčko, které dokonale podtrhne váš svěží jarní outfit. (Foto: Tommy Hilfiger, Menbur)

Snimek_obrazovky_2016-06-20_v_16.49.32

Tip: Kabelky i doplňky Tommy Hilfiger najdete na eobuv.cz!

Aktovka jako z tátova šatníku

Módní trendy velí jasně – zabruste do pánského šatníku! Trendy jsou nejen obleky v pánském stylu, mokasíny a kravaty, ale také aktovky. Vybírat můžete z hnědých či černých odstínů, ale bát se nemusíte ani výraznější barvy. (Foto: Panda, Guess)

Snimek_obrazovky_2016-06-20_v_16.48.03

Tip: Do pánského stylu se nevrhejte po hlavě, ale vždy si vypůjčte jen něco. Alespoň jeden kousek by měl být kontrastní, ženský a sexy. Co třeba aktovka, pánský oblek s ohrnutými nohavicemi a výrazné lodičky?

Kufry? Ne. Kufříky!

Pevnější konstrukce zajistí, že všechny vaše cennosti budou v bezpečí. A stylový design se zase postará o to, že si na vás žádná módní policie nepřijde. Kufříkové kabelky hlásí návrat na scénu a rozhodně by neměly chybět ani ve vaší jarní výbavě. Ať už sáhnete po decentnější variantě nebo dáte přednost výraznému vzoru, rozhodně nešlápnete vedle. (Foto: Ochnik, Verde)

Snimek_obrazovky_2016-06-20_v_16.46.51

@svetzeny