Přejít k hlavnímu obsahu

Uberte si roky díky oblečení: Vsaďte na rady odborníků a pořiďte si šátek nebo kalhoty do pasu

Info ikona
móda

Kdo by si nepřál vypadat o pár let mladší? I když je pravdou, že ženy zrají jako víno o nějaký ten rok mladší by si přála vypadat asi každá z nás. Jak toho docílit?

Nemusíte investovat do drahých kosmetických nebo plastických procedur, stačí vám pár vychytávek, které si můžete pořídit do svého šatníku. Jaké oblečení vám ubere pár let a zároveň vám bude lichotit?

Nebojte se barev ani vzorů

Ženy staršího věku se někdy obávají kombinovat barvy a nosí spíše tělové, krémové a světle hnědé odstíny. Nebojte se toho! Nosit můžete jakékoliv barvy, které lichotí nejen vaší postavě, ale i podle typologii barev. Světlejší odstíny a pastelové barvy jsou skvělou volbou v kombinaci s jedním tmavším a odvážnějším kouskem. Můžete také zvolit výrazný kousek v podobě kabelky, šperků nebo bot.

Roláky, stojáčky a šátky

Máte už svůj rolák ve skříni? Pokud chcete vypadat o pár let mladší, je to skvělý pomocník, při maskování vrásek na krku. Zároveň budete hezky v teple a díky roláku nebo stojáčku bude vaše tělo působit hubenějším a symetričtějším dojmem. Pokud je zrovna teplé počasí, jako nyní, může vám posloužit jemný šátek, který dodá vašemu outfitu šmrnc. Uvázat si můžete jen jednoduchý uzel jako letuška nebo jen obtočit kolem krku.

Nemusíte investovat do drahých kosmetických nebo plastických procedur, stačí vám pár vychytávek, které si můžete pořídit do svého šatníku. Jaké oblečení vám ubere pár let a zároveň vám bude lichotit?

Info ikona
móda

Kalhoty do pasu a volnější oblečení

Čím starší žena je, tím těžší je udržet si postavu, jako tomu bylo třeba ve dvaceti. Nemusíte se ale obávat, kalhoty do pasu a volnější halenka zakryjí všechny nedokonalosti. Právě kalhoty a rifle do pasu hezky formují postavu. V létě můžete sáhnout po širokých volných kalhotách, které se rozšiřují od pasu dolů. Skvěle to doplníte volnou halenkou nebo tričkem, a pokud vám to postava dovolí, můžete tričko i zakasat do kalhot, což samo o sobě ubere hned několik let.

Info ikona
móda

Dalším bodem je celkové volné oblečení, které neodhalí ani na druhý pohled větší bříško nebo pár kilo na víc. Bude tak vaším oblíbeným kouskem v šatníku. Navíc jsou skvělým tipem pro teplé dny, díky své prodyšnosti a pohodlnosti.

Zdravotní obuv z lékáren

I když je zdraví na prvním místě, tak existuje určitě více pohodlných a zdraví prospěšných variant než právě tato asexuální obuv. Nemusíte nosit zrovna podpatky nebo nepohodlné sandále, stačí pěkné a čisté tenisky nebo baleríny, které se skvěle hodí na letní dny.

Spodní prádlo je základ

Správně zvolené spodní prádlo vykouzlí zázraky. Může vám ubrat hned několik let. Například správně zvolené kalhotky do pasu obepnou menší faldíky a v upnutých kalhotách nebo sukni nepůjde nic poznat. Naopak dobrá velikost podprsenky podtrhne vaše ženství a prsa hezky nadzvedne a podpoří. Můžete také zvolit bezešvé prádlo nebo nohavičky pro větší pohodlí. V nabídce je nepřeberné množství možností, které vám pomohou hezky zformulovat postavu.

Info ikona
móda

Zdroj: Autorský článek