Přejít k hlavnímu obsahu

S novou kampaní značky APART poznáte pravé kouzlo Vánoc

Info ikona
Vánoční kampaň APART

Vánoce miluje každý z nás. Přemýšleli jste někdy, proč tomu tak je? Jedná se totiž o výjimečné období, které provází rodinná atmosféra, tradice, zábava a především láska. Tím se inspirovala i sváteční kampaň značky Apart, ve které vystupuje úspěšná herečka Małgorzata Socha se svou rodinou.

Zdobení vánočního stromečku, tajné balení dárků nebo společná příprava oblíbených pokrmů. To vše k Vánocům neodmyslitelně patří. Nejcennější je však čas strávený s těmi, na kterých nám v životě nejvíce záleží. Tuto myšlenku promítl Apart i do své nové kampaně, jejíž hlavní tváří se stala Małgosia Socha, která prožívá nádherné Vánoce se svým manželem, dětmi a maminkou.

Info ikona
Vánoční kampaň APART

Šperky jsou důležitým prvkem dámského stylingu. Apart se tentokrát zaměřil nejen na stříbro a pozlacené stříbro se třpytivými zirkony, ale i vzory zdobené perlami. Takové šperky jsou jemné a plné lesku, proto dokonale ladí s hřejivou atmosférou Vánoc. Ani pánové by však neměli svůj vzhled podceňovat. Exkluzivní švýcarské hodinky Albert Riele, které disponují nevšedním designem a dokonalou kvalitou, budou elegantním doplňkem každého gentlemana.

Info ikona
Kampaň APART

V nové kampani značky Apart najdeme vše, co vytváří kouzlo Vánoc – společné zážitky, dětský smích i upřímné emoce. Ty nejkrásnější okamžiky se totiž skrývají v maličkostech.

Těsně před Štědrým dnem balíme dárky, vybíráme slavnostní oblečení, ve kterém usedneme ke svátečnímu stolu, abychom s rodinou oslavili Vánoce. U srdce nás vždy nejvíce zahřeje, když naši blízcí rozbalí dárek, o kterém tajně snili.

Info ikona
Vánoční kampaň APART

Navštivte www.apart.cz a pořiďte svým milovaným jedinečné dárky, které jim vykouzlí úsměv na tváři. V nabídce jsou dámské, pánské i dětské šperky a hodinky různých stylů. Navíc se Zásilkovnou máte dopravu i vrácení zboží zdarma!

Ve fotogalerii najdete inspiraci na nejkrásnější dárky plné třpytu.
Měření