Přejít k hlavnímu obsahu

Podzimní hravost a nadčasová elegance šperků Apart

Info ikona
Marie Debská pro APART

Přestože nás podzim občas zaskočí deštěm a sychravým počasím, má své nenapodobitelné kouzlo. Krajina se zahalí do překrásných barev, které nás inspirují a nabíjí pozitivní energií. Stejně to má i úspěšná značka Apart, která vám poradí, jaké šperky jsou tento podzim v kurzu!

Zaujměte tvarem

Nestárnoucím hitem podzimu jsou motivy listů a stromů, které v Apartu najdete v různých provedeních. Například kolekce Magic Moments přináší šperky se stromem života, které se stanou nejen zajímavým módním doplňkem, ale i osobním talismanem. Oblíbené jsou také náramky, náhrdelníky a náušnice s jemnými lístky, které se skrývají v kolekci Secret Garden – tak co, jaký šperk si utrhnete z této kouzelné zahrady?

Info ikona
Náušnice APART

Barvy šperkům sluší

Nezapomínejte, že podzim nemusí být nudný a šedivý! Ukažte pestrost tohoto období v podobě šperků s barevnými drahokamy, které vypadají fantasticky samostatně i v soupravě. Je libo smaragdy, safíry, rubíny, tanzanity, topazy nebo ametysty? V kolekci Colours objevíte výjimečné kombinace, které vás nepřestanou bavit.

Info ikona
Náušnice APART

Ve znamení třpytu

Kromě barev jsou trendy také zářivé drahokamy. Zirkony a diamanty jednoduše dodají lesk každému podzimnímu dni. Značka Apart nabízí rozmanitý výběr stylů a designů. Na své si přijdou milovníci minimalismu i extravagance. A pokud preferujete originální doplňky s nápadem, sáhněte po broži, která skvěle ozdobí váš kabát.

Info ikona
Šperky APART na podzim

Našli jste v článku inspiraci na nový kousek do své šperkovnice? Navštivte apart.cz a vyberte si šperk přesně podle svého vkusu, který vám bude dělat radost nejen během podzimu. Navíc se Zásilkovnou máte nyní dopravu i vrácení zboží zdarma!

Info ikona
Náramky APART
Měření
Prohlédněte si fotogalerii se šperky, které vládnou podzimu.