Přejít k hlavnímu obsahu

Nejkrásnější šaty na pozdní léto: Nestojí víc než pětistovku a vypadají skvostně

I konec léta lze náležitě oslavit: Vzdušné šaty s upozorněním na výhodné ceny nejsou dobrou volbou jen pro naše peněženky. Inspirujte se v naší galerii výběrem šatů, které zvládají chladnější rána a slunečná odpoledne. Toto jsou nejkrásnější modely!

Po létě přichází podzim. Omyl! Nejprve je tu pozdní léto a to nám slibuje krásné hodiny sluníčka a vlahé večerní procházky. Co by se slušelo lépe než dlouhé a vzdušné šaty? A jelikož se letní období pomalu chýlí ke konci, vybíráme pro vás modely, kterými oslníte během babího léta. Toto jsou nejkrásnější šaty za bezkonkurenční cenu:

Inspirujte se

Vybírejte chytře, ne draze

Vybavit svůj šatník na babí léto je těžká práce. Minišaty letních měsíců nepřichází v úvahu, protože rána budou chladnější, ale také se nechcete přehřívat v robustním úpletu. Skromné ​​podzimní šaty mají proto velký úkol: chceme sezónní potisky a pohodlný střih, který můžeme spárovat s koženou bundou a kotníkovými botami, stejně jako s velkými kabáty a šálami, když se ještě ochladí.

Dlouhé šaty byly letos v létě všude, takže přesun z loňské sezóny do podzimu není tak výrazný, jak bývá. Letos je nová sezóna více o různých barvách a texturách, pokud je stále ještě in.