Přejít k hlavnímu obsahu

Nejkrásnější šaty jara 2024: Letos vsaďte na jednu základní barvu šatníku

Počasí zatím nenasvědčuje tomu, že by se blížilo jaro. V obchodech se už ale objevily jarní kolekce oblečení a bot, což znamená jediné. Máte příležitost doplnit si šatník a pořídit si kousky, které budou letos trendy. Bez slušivých šatů se neobejdete. Prohlédněte si v naší galerii, které budou na jaře nejvíce trendy. Možná vás inspirují k doplnění vašeho šatníku.

V módě je svoboda těla a symbolem svobody je právě bílá barva. K jaru navíc patří pocity lehkosti, kdy člověka plní radostné pocity z probouzející se přírody. Z toho plyne jediné. Bez bílých šatů se na jaře neobejdete. Na veletrhu Prada se objevovaly modelky v úsporných modelech, které připomínaly lehkou záclonu, ale častým prvkem bylo také řasení, které nabralo na popularitě. Některé šaty modelek však měly také černou barvu, což jen dokazuje, že černé šaty jsou naprostým evergreenem každého šatníku.

Zima odchází, ale bílá na nejkrásnějších šatech jara zůstává 

Až s příchodem jara zmizí sníh a led, kousek zimy přeci jen zůstane i v jarním období. Trendy jsou totiž ledové metalické barvy, které zdobily šaty na přehlídkových molech LaQuan Smith, Versace, Bottega Veneta, Wiederhoeft a Tom Ford. Kromě ledových odstínů se na šatech objevují i různé detaily, které mají chladivý efekt. Většinou se jedná o síťoviny, rafinované výřezy nebo mřížky.

Největší trend pro rok 2024: Tyto retro tenisky sluší všem bez ohledu na věk

Když vytáhnete fotoalbum a podíváte se na své dvacet let staré fotografie, všimněte si, jaké máte boty. Je totiž dost možné, že přesně takové se teď prodávají v obchodech a e-shopech. Letos totiž budou obuvi vládnout retro kecky. Na svědomí to má mimo jiné i velká milovnice a propagátorka tenisek Kristen Stewart.
svetzeny.cz

Obohaťte svůj šatník hravými šaty s límečkem nebo královskými s růžemi

Dalším trendem jarní sezóny budou polokošile, které se prolnou i do šatů. Bez ohledu na věk jsou košilové šaty dobře padnoucí a opticky vám uberou roky. Roztomilý límeček odvede pozornost od nedokonalostí v oblasti krku. Velmi populárním a jemný motivem se staly růže, které jsou královnami mezi květinami. Růže jsou univerzální květinou, která nikdy neurazí a potěší každé oko. Působí navíc majestátním dojmem. Na šatech se objevuje jako potisk, ale na módních přehlídkách pro jaro letošního roku byla k vidění i trojrozměrná.

Inspirujte se nádhernými trendy šaty pro jaro a léto 2024

Kadeřnice radí, jak se starat o vlasy po 40: Její rady vám uberou roky

Spoustu péče věnujeme pleti, ale o vlasy bychom se měli starat se stejnou pozorností. I vlasy totiž stárnou úplně stejně jako pokožka. Jen to na nich není na první pohled tolik vidět. Jak o ně správně pečovat? To nám prozradila kadeřnice Dominika Ramsová, která působí v pražském kadeřnictví The Lounge by Jan Těšík.
svetzeny.cz
Zdroj článku