Přejít k hlavnímu obsahu

Nejkrásnější barva vlasů pro léto 2022: odstín vanilkovo-mandlové "máslo" sluší každému v každém věku

Info ikona
Trendy vlasy

Zní to jako sladký nápoj, ale je to nový trend barvy vlasů pro léto 2022: milujeme vlasy s vanilkovým mandlovým "máslem"! Inspirujte se a buďte trendy i letošní léto.

Už jsme letos viděli několik inspirativních trendů v barvách vlasů, které mají potenciál být zvoleny nejkrásnější barvou vlasů léta 2022. Nechybí například vzrušující měděně červená, lesklá karamelově hnědá nebo světlá pšeničná blond. Přesto podle sociálních sítí existuje pouze jeden odstín, který byste na léto měli znát: "vanilkovo-mandlové máslo".

 

Toto charakterizuje tuto unikátní barvu

To, co na první pohled zní jako sladký nápoj, je ve skutečnosti dokonalý odstín, který vytváří dokonalou rovnováhu mezi chladnou, ledovou blond a teplou, sytou blond. Tyto vícerozměrné tóny jsou ideální pro léto, protože nuance přicházejí na své, když sluneční paprsky dopadají na blond prameny. Vanilková blond se ale skvěle hodí i na jakékoli jiné roční období.

Odstín byl do značné míry ovlivněn koloristkou a influencerkou Chrissy Rasmussen, jejíž videa nyní nasbírala miliony zhlédnutí. V klipech se vlasová koloristka chlubí nádherným odstínem vanilkového mandlového a "máslové" a její sůedující ho milují. Barva vlasů podle videí začíná tmavšími, ořechovými tóny u kořínků a v délkách přechází do mixu zlatavých a ledových odlesků .

Komu sluší barva vlasů?

Skvělá věc na této barvě vlasů? Je vhodná téměř pro každou barvu pleti! Protože vanilkové mandlové odstíny jsou směsí teplých a studených blond tónů, lichotí světlé pleti i tmavší pleti. Pokud tedy stále hledáte osvěžení vlasů na letní měsíce, nechte se inspirovat vanilkovo-mandlovou máslovou blond.

Zdroj: Insider, Freundin,Instyle

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.