Přejít k hlavnímu obsahu

Muži milují tento trend: Ženy volí v letních dnech svůdné pouzdrové sukně

Ženy by měly mít vždy možnost svobodně se rozhodovat o své vlastní módě a nosit to, v čem se cítí sebevědomě. Nicméně jsou kousky oblečení, které muži na ženách milují. A tím jsou hlavně upnuté sukně. Proč tomu tak je a jak si je zamilujete i vy?

Ať už tedy máte jakoukoliv postavu nebo velikost, přijměte ji jako královna. V dnešní galerii je několik fantastických outfitů, tak se nechte inspirovat.

Proč zrovna pouzdrové sukně

Co je tak skvělého na pouzdrových sukních? Především to, že se skvěle hodí do práce, na rande, a hlavně pasují na jakoukoliv postavu. Nezáleží na tom, zdali máte větší bříško nebo boky, v pouzdrové sukni krásně vynikne vaše postava. A proč muži tolik milují právě pouzdrové sukně? Ženám dokonale vypasují siluetu, díky své pružné látce a pohodlnému střihu.

Pouzdrové sukně pro letní dny

Ideální kombinace

Nejlepší způsob, jak nosit pouzdrovou sukni, je obléknout ji s pěknou halenkou, košilí nebo obyčejným topem v závislosti na příležitosti a prostředí. Jednoduchá a zároveň vzdušná košile udělá ve spojení s pouzdrovou sukní divy.

Podpatky nebo tenisky

Můžete zvolit formální vzhled a obléknout lodičky nebo jiné podpatky. Pokud nejste zrovna oblíbenkyně podpatků, zvolte klidně bílé tenisky. Budete působit mladě, a navíc vás nebudou bolet nohy. Tento ležérní styl si oblíbí všechny, které někam neustále spěchají. K pouzdrové sukni si vezměte minimum výrazných šperků a vlasy mějte rozpuštěné nebo v drdolu.

Zdroj: autorský článek