Přejít k hlavnímu obsahu

Trendy účesy, které si zamilujete

Na podzim měníme šaty a sandálky za kabátky a polobotky, a stejně tak vylepšujeme naše účesy! Zkuste třeba čelenku nebo sponky a uvidíte, jak se vaše vlasy rozzáří.

1. Copy kolem dokola

Zapletné vlasy kolem hlavy nás budou bavit stále! Letos na podzim frčí holandské copy, které se dají elegantně ovinout kolem celé hlavy. To dodá vašemu vzhledu hravost a navíc budé účes působit objemnějším dojmem. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

2. Šátky

Šátky ve vlasech nepatří jen k létu. Stačí silnější látka šátku, podzimnější tlumené barvy a i obyčejný culík bude najednou vypadat zajímavěji. 

3. Zdobené čelenky

Čelenky jsou klasika, které asi nikdy nevyjde z módy. Tento podzim jsou trendy sametové čelenky s perličkami, korálky či jinými ozdobami, které ve vašich vlasech budou zářit. Zkuste ale nejrůznější styly, abyste zjistily, které vám nejvíce sedí - například splétané, hladké, s perlami či různými kamínky. 

4. Korálkové sponky

Tyhle sponky jsou stále oblíbenějším doplňkem do vlasů. Hodí se k jakémukoli oblečení a oživí nespočet účesů. Velkou výhodou je, že si můžete vybírat z nejrůznějších tvarů i barev, takže se hodí mít doma větší zásobu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

5. Barevné spony

Sponky a pinetky do vlasů, které měly ideálně být v barvě kadeří, aby se daly co nejlépe skrýt, mají, zdá se, útrum. Aktuálně frčí velké a barvené spony, které každý uvidí. Hravě zvládnou udržet naše prameny a vypadají skvěle. S barvenými drahokamy jsou tak ideálním doplňkem na podzim. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu