Přejít k hlavnímu obsahu

Trend mrazivé zimy: ledová blond

Bohatá blond hříva je nestárnoucí klasikou, která dokáže přitáhnout pozornost a rozzářit pohled každé ženy. Není ale blond jako blond! V zimních měsících buďte za ledovou královnu a okouzlete novým odstínem chladné blond.

Výhodou ledových blond odstínů je, že sluší každé ženě! Krásně budou vypadat ke světlé pleti s růžovým nádechem, povznesou ale i olivový či žlutý podtón. Mnoho z nás touží po této barvě, ale děláme chybu, že si vlasy obarvíme klasickou blond a poté se nechtěných žlutých a mosazných odstínů snažíme zbavit pomocí fialových či stříbrných šamponů. Výsledkem jsou vysušené vlasy, často s nádechem do modra nebo dokonce do zelena.

Sáhněte proto raději po barvě, která vám ihned po obarvení zaručí čistý blond odstín bez nežádoucích odlesků. Nová kolekce barev na vlasy PURE BLONDE z řady Color Naturals Crème od Garnier pracuje s technologií studených pigmentů, které pronikají hluboko do vlasového vlákna a dokáží tak zesvětlit vlasy až o pět odstínů. Vlasy jsou po obarvení zářivé, lesklé a hebké.