Přejít k hlavnímu obsahu

Módní hlášení: Volte motiv plameňáků, pruhy a slaměné doplňky!

Nadcházející sezóna boří hranice a přináší klasické trendy okořeněné o transparentní barvy a nové vzory. Právě přichází ten správný čas na pořádné nákupy. Podívejte se do galerie, co zaujalo nás!

Vyrazte třeba do outletového centra, kde nakoupíte až o 70 % výhodněji. My například doporučujeme Fashion Arena Prague Outlet

Nová sezóna, nová garderoba

Teplé letní dny přímo vybízí k nošení květinových vzorů. Oblečte se do jemných tkanin různobarevných odstínů s přírodními motivy. Návrháři čerpali inspiraci z výtvarného umění, architektury a cestování, své oblečení a doplňky ozdobili exotickým ptactvem a divokými květinami. Dalším horkým trendem, který je v kurzu už několikátou sezónu po sobě, jsou nesmrtelné pruhy. Nosit se budou horizontální i vertikální a ve všemožných barevných kombinacích.

Stylové boty nejen do roboty

Co se týče bot, nosit se bude opravdu ledacos. Pokud chcete vypadat žensky, nebojte se nazout sandálky na vysokém podpatky. Plánujete-li procházku nebo odpolední piknik s přáteli, určitě vám bude lépe v klasických žabkách, espadrilkách nebo pantoflíčkách. I ty budou letos vysoce trendy!

Slaměné doplňky

Sláma nebo její imitace patří mezi největší trendy sezóny. Sáhněte po kabelkách, kloboucích nebo botách, které se perfektně hodí na pláž nebo odpolední grilování s přáteli. Dávejte si však pozor na kombinování těchto materiálů se zbytkem outfitu –proutěná kabelka je sama o sobě dosti výrazným prvkem, a proto bude působit lépe, když si ji vezmete k jednoduchému oděvu.

Módní hlášení: Volte motiv plameňáků, pruhy a slaměné doplňky!