Přejít k hlavnímu obsahu

Bílé trendy podle Cameron Diaz

Bílé trendy podle Cameron Diaz

Cameron patří mezi nejlépe oblékané celebrity. Sice se u ní nedočkáte žádných velkých módních výstřelků, ale sladěná je vždycky na jedničku. Volí nadčasovou klasiku a prakticky si vystačí se třemi základními barvami. V létě u ní na plné čáře vyhrává bílá.

Je nás hodně, které máme z bílé respekt. Jediný zástupce v našem šatníku je často bílá košile. Kalhot, kraťasů i sukní se raději vzdáme ve prospěch tmavých kousků, které zeštíhlují. Jenže kouzlo úspěchu není ani tak v barvě, jako ve volbě střihu, který podtrhne vaše křivky, popřípadě zakryje to, kde je ještě co vylepšovat.

Bílá, zlato, bronz

V bílé barvě navíc krásně vynikne vaše opálení. Bílý outfit můžete zkombinovat s kterýmkoli horkým trendem léta – například se žloutou nebo červenou, které se mohou objevit na kabelce či botách.

Skvěle také vypadá kombinace se zlatou. Můžete si dovolit masivní náramky i výrazné náušnice.

I přestože má Cameron siluetu dokonalou, využívá triky, jak efekt ještě umocnit. Kalhoty cigaretového střihu v kombinaci s delším sakem a botami na podpatku, siluetu prodlouží a zeštíhlí.

Pokud šaty nejsou přestřižené v pase, zvolte k nim pásek nebo stuhu – zdůrazníte svoje ženské kontury. Volíte-li délku ke kolenům, prodlužte nohy botami na klínu. 

Sukně pouzdrového střihu ve střední délce si žádá odpich. Cameron zvolila top v kontrastní černé. 

Nezapomeňte se podívat do galerie, které bílé kousky jsme pro vás vybrali my. 

Bílé trendy podle Cameron Diaz