Přejít k hlavnímu obsahu

3x letní outfit podle Reese Witherspoon

3x letní outfit podle Reese Witherspoon

Herečka Reese Witherspoon (41) je typickou představitelkou zralé ženy a mámy, která to se svým vzhledem nevzdala a chce se pořád líbit. Inspirujte se jejím stylem, je jednoduchý, přitom barevný a hravý, takže vás bude bavit.

1. Na schůzku

Džíny už dávno nepatří jen na víkendy a večery. Když je sladíte s košilí a lodičkami, můžete k nim klidně vzít i barevný křivák a pořád budete na schůzce působit šik. Reese jinak jednoduchý outfit oživila růžovými lodičkami, slunečními brýlemi s barevnými obroučkami a výraznou kabelkou.

2. Na rande

Nenosíte sukně, protože máte krátké nohy? Nevadí. Reese to vyřešila botami na podpatku, které opticky prodlouží nohy. Ke květinové sukni si na oběd s manželem vzala růžový svetr. Ten spolu se sukní působí velmi žensky.

3. Do města

Každá žena chce být pyšná na své pozadí. I když ho nemáte precizně vypracované, můžete sexy zadečku docílit. Stačí si vzít tmavé, upnuté džíny. K nim si vezměte světlé tričko, které ještě opticky zeštíhlí tmavou spodní část outfitu. Pokud bude foukat větřík, doplňte look džínovou bundičkou kratšího střihu. K této barevné kombinaci se dokonale hodí výrazná červená barva, Reese s ní zvolila kabelku, boty, brýle i rty!