Přejít k hlavnímu obsahu

Svět ženy vyzkoušel kurz líčení. Takhle to dopadlo!

Kurzy líčení by měla navštívit snad každá dospívající dívka. V Beauty Baru na pražské Flóře si můžete toto zkrášlovací a vzdělávací odpoledne užít se svoji maminkou nebo kamarádkou a věřte, že nebudete litovat!

Prohlížíte si staré fotky a pokaždé si říkáte: „Mami, jak jsi mě mohla dovolit tohle nosit?“. Modré stíny, tenké obočí nebo černé linky alá Avril Lavigne. Trendy v oblasti líčení jsou jedna věc, základní pravidla líčení jsou věc druhá a daleko podstatnějš!

 

V Beauty Baru by Bara probíhají kurzy líčení s profíky a celé odpoledne se nese v přátelském duchu. „Naším cílem je, aby se dívky uměly nalíčit a vypadaly krásně a přirozeně. Tlak krásek na Instagramu působí na mladé dívky hodně, a proto je dobré je naučit základním pravidlům líčení,“ vysvětluje majitelka Beauty Baru.

VĚNUJTE KURZ JAKO DÁREK

Kurz můžete věnovat i jako dárek. Vezměte s sebou svoji dceru a užijte si krásné odpoledne. Vy se dozvíte novinky v oblasti líčení a vaše dcera se naučí základy denního a večerního líčení. Starat se o vás bude nejen majitelka B8ra, ale vždy i profi vizážistka.

DŮLEŽITÉ INFO

  • Kurzy jsou rozdělené pro profesionály nebo osobní klientelu.
  • Kurzy jsou určené pro všechny z vás, které se chcete naučit nebo zdokonalit v technikách líčení a a vlasového stylingu.
  • Kurzy probíhají v počtu maximálně 4 osob, aby se každé z vás mohla lektorka plně věnovat.
  • Každý z kurzů je vedený jinou profesionální a ve svém oboru úspěšnou a zkušenou vizážistkou. Sami si vyberete, od jaké lektorky by jste se rády něco přiučili a který styl je vám blízký. 
  • Dáváme si záležet, abychom vám přinášely jen top osobnosti. Každá má svůj osobitý styl a od každé se naučíte něco jiného.

NÁZOR REDAKTORKY

„Kurz mi od začátku přišel velice zajímavý. Vedla nás Marta Šantorová, což je opravdu jedna z nejlepších v Česku. Miluju luxusní a zároveň příjemné prostředí v Beauty Baru a Bára je opravdu profesionálka, která by pro své klienty snesla modré z nebe. Já odcházela krásně nalíčená, spokojená a dozvěděla jsem se spoustu užitečných informací včetně typů, které oční stíny ke mně sedí. Zlatá barva mě opravdu překvapila! Děkuju Martě a Báře za krásný den!“

Info ikona
Beauty Bar by Bara