Přejít k hlavnímu obsahu

Řasy až do nebe? Žádný problém! Zjistěte si vše potřebné o sérech na řasy

Která z nás by netoužila po dlouhých řasách? Každá! Pojďme si prozradit, jaké chyby nejčastěji děláme při nanášení sér na řasy, která séra jsou kvalitní a ani nezruinují vaši peněženku.

Rada hned na úvod

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků ze svých sér na řasy, musíte se naučit několik důležitých tipů při aplikaci sér na řasy. Mnoho žen před použitím přípravků, které často způsobují závažné nežádoucí účinky, nekonzultuje s odborníky ani si pečlivě nepřečte pokyny. Rychlé vyhledávání na internetu by zabránilo nežádoucím vedlejším účinkům.

Séra pro růst řas nejsou vaše obvyklé řasenky a je třeba dbát zvýšené opatrnosti.

Jak krok za krokem aplikovat sérum na řasy

  1. Vždy si umyjte obličej, abyste odstranili veškerý make-up nebo krém, který by mohl narušit přísady v sérech na řasy. Obličej a víčka byste si měli otřít do sucha ručníkem. Nezapomeňte si také umýt ruce, abyste zabránili interakci bakterií se sérem. 

  2. Ponořte štětec do láhve séra a odstraňte přebytečnou tekutinu. Nezvykněte si dávat na obočí velké množství séra. Měli byste si uvědomit, že séra jsou vysoce koncentrovaná a jeho účinek je patrný spíše při konzistentním používání než při množství použitého produktu.

  3. Naneste vždy tenkou vrstvu séra na řasy podél kořene řas. Neaplikujte podél spodní linie horních řas, abyste zabránili šíření séra během mrkání. Pokud jste zvyklí nanášet oční linky, neměli byste mít problém s použitím řasového séra. Pomocí aplikačního štětce pracujte na spodní části řas od vnějšího po vnitřní koutek linie řas.

  4. Toto je část, kterou dělá většina žen špatně. Make-up začnou nanášet nebo spí téměř okamžitě v noci po aplikaci sér na řasy. To je tak špatné. Před nanesením make-upu nebo spánkem musíte počkat alespoň 90 sekund, aby se sérum vstřebalo.

  5. Chcete maximální výsledek? Tady pomůže jediná rada: pravidelnost. Chcete-li začít vidět výsledky, musíte důsledně dodržovat aplikaci. Nestřídejte séra a nevynechávejte některé dny. Přerušili byste růstový cyklus řas. Pokud to dokážete pravidelně, jste na dobré cestě k pěstování plných, dlouhých a krásných řas.

Můžete zkusit i přírodní cestu

Olivový olej

Existuje spousta tradic, které tvrdí, že ​​olivový olej může zlepšit délku a sílu vašich řas. Přírodní olivový olej je bohatý na esenciální mastné kyseliny, které působí jako změkčovadla, zvlhčují a zjemňují řasy.

Olej s vitaminem E

Milovaný Kardashiankami i blogery – olej s vitaminem E se již dlouho používá k podpoře růstu řas a jejich posilnění.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon