Přejít k hlavnímu obsahu

Medové masky na celé tělo

Medové masky na celé tělo

Smícháním ingrediencí, které má skoro každý z nás doma, můžete docílit opravdových zázraků. Hlavní přísadou je med. Budete koukat, jak je to s ním jednoduché.

Krásná pleť

Chcete-li mít hydratovanou a pružnou pleť, smíchejte olivový olej a med. Stačí od každého po dvou lžičkách a nechat působit patnáct minut. Poté pleť dobře opláchněte.

Hedvábná kůže

Aby vaše pokožka byla krásná, je potřeba pravidelně používat peeling. Můžete si ho vyrobit sami. Když spojíte med a hnědý cukr, docílíte vyčištěné a provoněné kůže. Tuhle masku můžete používat na celé tělo, takže množství zvolte podle toho, kam všude jí budete aplikovat. Jen pozor, medu musí být vždycky o lžíci navíc než cukru.  

Vláčné rty

Po lžíci medu a vazelíny bude vaše pusa přímo k zulíbání. Tuhle směs nechte účinkovat tak dlouho, jak uznáte za vhodné. Rty po ní zůstanou hebké a neodolatelně krásné.

Lesklé vlasy

Říká se, že vlasy jsou korunou každé ženy, proto nepodceňujte péči o ně. Když rozmixujete jeden banán a smícháte ho s lžící medu a oleje, docílíte lesklé a zdravě vypadající hřívy. Masku aplikujte na vlasy a po půl hodině vymyjte.