Přejít k hlavnímu obsahu

Máte suchý šampon? To je dobře! V těchto 3 situacích vás zachrání

Suchý šampon je skvělou pomůckou. Vlasy po něm zase ožijou, jsou nadýchané a navíc celý den krásně voní. Kdy se hodí po něm sáhnout?

1. Když zaspíte…

Ten pocit, kdy se probudíte a zjistíte, že jste zaspala, je sám o sobě skličující. Představte si, že byste měla ještě vyrazit do práce nebo do školy neupravená. Právě v moment, kdy nemáte moc času, a vaše vlasy potřebují osvěžit, je ideální použít suchý šampon. Nejen, že dokáže kadeře zbavit mastnoty, ale dodá jim také krásnou, svěží vůni.

2. Když chcete dopřát vlasům odpočinek…

Příliš časté mytí vlasů může způsobovat jejich vysušování, vedoucí v některých případech až k trvalému poškození vlasových vláken. S prodloužením intervalu mezi jednotlivým mytím vlasů vám pomůže právě suchý šampon. Zkuste ho nanést večer před spaním a ráno se můžete těšit na vlasy, které vypadají svěže a jsou bez mastnoty.

3. Když potřebujete dodat texturu…

Chcete si udělat drdol nebo cop plný objemu, ale vaše vlasy jsou příliš jemné a splihlé? I v tomto případě sáhněte po suchém šamponu, který dodá vlasům texturu, a ty tak budou na dotek hrubší a lépe je upravíte. Na závěr účes zafixujte trochou laku na vlasy, abyste se zbavila létajících pramínků.

NÁŠ TIP:

suchý šampon

 

 

Nové suché šampony Magic Shampoo od L’Oréal Paris přichází v pěti jedinečných vůních, které osvěží vlasy a zbaví je přebytečné mastnoty, a to díky obsahu rýžového extraktu. Jedná se o složku přirozeně absorbující mastnotu, která však na vlasech nezanechává bílé stopy.