Přejít k hlavnímu obsahu

Máte suchou pleť? Tohle jí udělá dobře

Suchá pleť je jedním z nejčastějších typů, se kterým se ženy v každém věku setkávají. Často je doprovázena citlivostí, projevující se jako začervenání, podráždění nebo svědění. Důležité je vybrat péči, která je k pleti šetrná a zároveň účinná.

Pro každodenní kompletní péči si vystačíte se třemi produkty: odličovacím mlékem, pleťovou vodou a hydratačním krémem. Odličovací mléko je pro suchou pleť nejvhodnější variantou odstranění make-upu a čištění, jelikož ji nevysušuje. Na dočištění použijte vitaminovou pleťovou vodu, která zbaví obličej všech zbylých nečistot. Zároveň ji můžete použít každé ráno k osvěžení pleti a zbavení nepatrných nečistot, které se na pleti usadí v průběhu noci. Kompletně čistá pleť je nejen chráněna před vznikem kožních nedokonalostí, ale také mnohem lépe vstřebává hydratační krém, který by měl být posledním krokem denní i večerní rutiny péče o pleť.

Botanical od Garnier obsahuje 96% ingrediencí přírodního původu.

Botanical od Garnier obsahuje 96% ingrediencí přírodního původu.

 

Vsaďte na přírodu

Pokud se zaměříme na ingredience, jsou pro suchou a citlivou pleť skvělé přírodní látky se zklidňujícími vlastnostmi jako je například výtažek z růže. Růžová voda je známá svou schopností zmírnit projevy podráždění pokožky a hydratovat ji v jednom kroku.

Nová čistící řada pro citlivou a suchou pleť Botanical od Garnier obsahuje 96% ingrediencí přírodního původu a je obohacena o výtažek z růže pro jemné odstranění nečistot a dlouhotrvající hydrataci pleti. Všechny produkty z této řady: odličovací mléko, pleťová voda a hydratační krém jsou bez obsahu alkoholu a dermatologicky testovány.