Přejít k hlavnímu obsahu

Éra zkracování. Tyto krásky odhodily lokny a září v mikádu

J Lo

Do krátkých vlasů se vám nechce, ale dlouhými trávíte hodiny před zrcadlem? Najděte řešení někde napůl a vsaďte na moderní mikádo. Nejenže se vám s ním bude v létě dobře fungovat, ale ubere vám i pár let. Podívejte se, jak třeba sluší známým kráskám.

Nosí se klasická mikáda, na to sází například  Mila Kunis nebo Jennifer Lopez, i jejich delší varianty, takzvaný long bob, ve kterém se shlédla Angelia Jolie či Paris Hilton. Obě varianty lze pak ozvláštnit a v dýchnout jim romantický podtón v podobě měkkých vln.

Mila Kunis

Mila Kunis mikádo podpořila sexy ofinkou.

J Lo

JLo podporuje objem suchým šamponem, který nastříká ke kořínkům

Takzvaná navlněná mikáda – wavy bob jsou navíc téměř bezúdržbová. Tím, že jsou vlasy krátké a lehké, vlnky drží celý den. Natočit je můžete žehličkou na vlasy, nebo stačí použít na noc pěnové papiloty. Velmi hezké vlny dělá i omotání kolem textilní čelenky. Stačí, když si ji na spaní navléknete na indiánský způsob, tedy shora a přes čelo, a pak každý pramen zatočíte přes celou její šířku, lehce navlhčíte a ráno jen rozpustíte.  

Angelina Jolie

Angelina fouká mikádo přes velký kulatý kartáč

Paris Hilton

I milovnice dlouhých loken Paris výrazně pokrátila.

Beyoncé

Vnité mikádo Beyonce sedne jako ulité

Rychlé drdoly a nadýchané culíky

Výhodou mikáda je, že s ním velmi rychle vytvoříte i efektní drdol, který vám nebude pod tíhou vaší kštice padat. Držet vám budou i culíky posazené vysoko na hlavě, které v kratší variantě vytváří fascinující objem.