Přejít k hlavnímu obsahu

Do nového roku s novou barvou!

Začátek každého nového roku je momentem plným očekávání, předsevzetí a nových začátků. Necháváme za sebou minulý rok spolu a všechny zaškobrtnutí a přešlapy. Někteří se zařeknou, že by se rádi zbavili zlozvyků, jiní zase chtějí změnu životosprávy v boji za lepší postavou nebo zdravím. Ať už jsou to malé nebo zásadní změny, nějaký ten symbolismus si v novoročním zlomu najde každá z nás. A co teprve změna účesu?

Přemýšlíte nad ním už dlouho, ale pořád vám chybí ten správný impulz k tomu se rozhoupat a udělat krok do neznáma? Nový rok se pro tento krok přímo nabízí!

Pokud si nejste jistá, zda vám vaše vysněná barva bude doopravdy slušet, nebo se bojíte, aby změna nebyla moc výrazná, zkuste si místo hodin strávených v salonu vykouzlit vysněný odstín sama v pohodlí domova! Sáhněte například po řadě šetrných barev na vlasy Garnier Color Naturals. Jejich krémové složení zajišťuje jednoduchou aplikaci a složením se jedná o první barvu od značky Garnier, která vám vlasy během barvení neponičí, ale naopak je vyživí zevnitř.

 

Jakou barvu zvolíte?

Speciální složení barev Color Naturals garantuje dvojí ochranu vlasového vlákna. První je ochrana pro výsledek jemnějších a lesklejších vlasů, jelikož jejich složení, obohacené o 3 vyživující oleje – olivový, avokádový a olej z máslovníku afrického – vlasy intenzivně vyživuje, uhlazuje povrch vlasového vlákna, vytváří na jeho povrchu ochrannou vrstvu a zabraňuje tak poškození během procesu barvení. Druhým krokem je ochrana dlouhotrvající a syté barvy. Krémové složení barev Color Naturals Créme proniká hluboko do vlasových vláken a vyplňuje je sytou barvou, která pak ve vlasech zůstane uzavřena a chráněna před vymýváním po delší dobu.

Pečující řada Garnier Color Naturals má širokou škálu barev, takže si mezi nimi vyberou brunetky, blondýnky, černovlásky i rudovlásky. Pokud budete postupovat přesně podle návodu, nemáte co zkazit a do nového roku tak vkročíte jako vaše nové, okouzlující já. Těšte na komplimenty od obdivovatelů!

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček