Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení, která vás přivedou do neštěstí: Od těchto mužů je lepší držet se dál, nejhorší jsou Blíženci

Info ikona
Horoskop

Se muži jakých znamení zvěrokruhu je lepší nemít nic společného? Zjistěte, jaká tři znamení zvěrokruhu vás přivedou akorát do neštěstí. Zdaleka nejhorší jsou prý Blíženci, ty jejich pověst předchází. Kdo další je na seznamu?

Nejhorší jsou prý Blíženci

Když společnost Diamondère vyrábějící šperky dělala v roce 2021 průzkum na téma, s kterým znamením by lidé rozhodně nechtěli randit, první příčku suverénně obsadili Blíženci. Obzvláště muži narození v tomto znamení mají špatnou pověst. Mnoho lidem vadí skutečnost, že Blíženci mají dvě tváře. V jednu chvíli na vás jsou milí, přitom stačí maličkost, a jejich nálada se dramaticky změní k horšímu. Jsou velmi roztěkaní, mají problém rozhodnout se pro jednu činnost nebo zůstat na jednom místě.

Horoskop: Nejfalešnější znamení zvěrokruhu

svetzeny.cz

Nejsou to ideální partneři, pokud hledáte stabilitu a chcete, aby vám partner byl oporou a dodal vám pocit bezpečí. Blíženci jsou náchylní k úzkostem. Na první pohled působí jako sebevědomé a okouzlující osobnosti, ale ve skutečnosti pod tlakem panikaří. Zároveň jsou však schopni poměrně ostře soudit druhé, a to i pouze na základě povrchních informací. Často se také o Blížencích říká, že jsou přelétaví a prý mají problém zůstat svým partnerům věrní. Muži – Blíženci jsou zkrátka výzvou.

Od Raka ruce pryč

Dle výše zmíněného průzkumu nechce mít nikdo co do činění ani s Raky. Možná vás to zaráží, vždyť muž – Rak se na první pohled zdá jako výhra. Je citlivý, empatický, rodinně založený, věrný a rád naslouchá. Kdo ale ve vztahu s mužem – Rakem už byl, ten ví, že to nemusí být idylka. Raci jsou velmi přecitlivělí. Muži – Rakovi nemůžete nic vytknout, jinak se okamžitě urazí. Jejich povaha je takový paradox, na jednu stranu se snaží druhým vyjít vstříc a jsou nápomocní, na stranu druhou mnohdy od partnerky sobecky vyžadují, aby se jim podřídila. Bývají velmi závislý na svých partnerech. Stává se, že muži – Raci chorobně žárlí. Jsou majetničtí a budou si vás nárokovat. Jsou také dosti nečitelní a jejich nálady se střídají jak na běžícím pásu. Buďte připraveni na to, že toto znamení zvěrokruhu nemusíte pochopit ani po letech. Muž Rak může být jednu minutu šťastný a dojatý, v další se pak může proměnit v rozmrzelou osobu, naprosto bez příčiny. Ne každý takový vztah zvládne.

Temné vlastnosti podle horoskopu: Býci hází práci na druhé, Blíženci pomlouvají

svetzeny.cz

S Býkem to rozhodně nebude lehké

O Býcích se ne nadarmo říká, že jsou opravdu tvrdohlaví. Připravte se na to, že muž – Býk má naprosto přesnou vizi o tom, jaká máte být vy, vaše společná domácnost, děti a takto bychom mohli pokračovat dále. Muži tohoto znamení vyžadují od svých partnerek, aby se jim podřídily. Zapomeňte na to, že bude probíhat nějaká debata o rozdělení domácích prací nebo o stylu výchovy dětí. Býci své partnerky umí pěkně „komandovat“, když chtějí. Na oplátku jim ale nabízejí stabilitu, zázemí a podporu v těžkých chvílích. V domácnosti se zrovna nepředřou, počítejte s tím, že se o ni budete starat především vy. Jsou také velmi majetničtí a žárliví, určitě nejvíce z celého zvěrokruhu. Snadno vybuchnou, nedokáží udržet své emoce na uzdě.

Zdroj článku