Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop zdraví na týden od 21. do 27. listopadu: Lvi mohou mít potíže se zažíváním, Střelcům hrozí přepracování

Info ikona
Horoskop

Sezóna Střelců je tady v celé své zářivé kráse! Pro většinu znamení přináší vlnu štěstí a pozitivní energie, která se projeví i na jejich zdraví. Hoďte na chvíli všechny starosti za hlavu a soustřeďte se sami na sebe. Přečtěte si svůj týdenní horoskop zdraví a zjistěte, na co byste si ohledně vaší fyzické či psychické kondice měli dávat pozor.

Beran

V tomto týdnu se budete cítit psychicky velmi dobře a zpočátku budou všechny vaše problémy související se zdravím vyřešeny. Posledních pár dní tohoto týdne se však zdravotní problémy opět objeví. Navíc může v průběhu týdne pomalu klesnout vaše sebevědomí, což se později projeví ve vaší práci. Vyhněte se stresu a hádkám a snažte se co nejvíce relaxovat.

Býk

Tento týden budete řešit především psychické potíže. Budete mít poněkud oploštěné emoce, takže se můžete cítit osaměle a pocítíte určité odtržení od skutečného světa. Nakonec se vám však podaří vrátit se k normálu a posledních pár dní tohoto týdne budete opravdu šťastní.

Numerologie: Zjistěte svůj osud podle data narození a rozluštěte svůj účel na tomto světě

svetzeny.cz

Info ikona
Aries

Blíženci

Tento týden pocítíte smutek, ale ke konci týdne se vám opět začne dařit. Vyřešíte svůj stres, se kterým se dlouho potýkáte, a ve vašem rodinném životě nastane harmonie. Užívejte si tento čas a načerpejte z něj co nejvíce pozitivní energie.

Rak

Nadcházející týden můžete zkusit změnit svou rutinu, což vás udrží svěží a budete plni energie. Dopřejte si s partnerem nebo přítelem wellness, nebo si zajděte na masáž. Zaměřte se na své každodenní rutiny a zkuste vyřadit škodlivé návyky.

Listopadové novoluní ve Střelci přináší čas plný optimismu, kdy se vyplatí riskovat

svetzeny.cz

Info ikona
Leo

Lev

Tento týden si rozhodně dejte pozor na vaše stravovací návyky, jelikož budete náchylní k problémům se zuby a zažíváním. Také můžete mít problémy s ušima nebo nosem. Poslední dny v týdnu pro vás navíc budou stresující a budou vás rušit negativní myšlenky. Zkuste se napojit na pozitivní vlnu někoho jiného.

Panna

Tento týden budete těžit z pozitivních planet, které vám dodají vitalitu a dobrou náladu. Ačkoliv budete čelit tlaku v práci, vše zvládnete díky vnitřnímu klidu. Díky vašemu pozitivnímu naladění se také urovnají rodinné spory.

Váhy

Tento týden pocítíte frustraci a můžete také čelit zdravotním problémům. Můžete pocítit problémy s usínáním, což způsobí následnou nesoustředěnost. Zkuste více odpočívat a přečtěte si něco o spánkové hygieně, která by vám s usínáním mohla pomoct.

Štír

V tomto týdnu budete psychicky velmi dobře naladěni. Když se objeví nějaké smutné myšlenky, rychle se vám je podaří nechat jít. Posledních pár dní v týdnu budete mít věci plně pod kontrolou a budete naplněni vitalitou a vnitřní sílou.

Andělé a archandělé vám pomohou přetnout karmická pouta, ale zbaví vás i nešťastné lásky. Komunikace s nimi vám zásadně ovlivní život

svetzeny.cz

Info ikona
Střelec

Střelec

Tento týden budete dost pod tlakem a ve stresu, což může způsobit přepracování vaší mysli. Kvůli tomu můžete často pociťovat únavu nebo frustraci, jelikož budete mít méně času na rodinu. Dobrou zprávou však je, že zdraví jednoho vašeho rodinného příslušníka se pravděpodobně zlepší.

Kozoroh

Od úterka zpomalte své pracovní tempo, ať se nepřetížíte. Zkuste odpočívat v přírodě, nebo meditujte. Během středečního novoluní si dopřejte poctivý spánek a oblíbené teplé jídlo, což vás udrží v psychické pohodě na další dny. 

Vodnář

V tomto týdnu se budete cítit převážně znuděně a nešťastně. Zkuste volný čas využít k aktivnímu odpočinku v přírodě, který vám prospěje. V případě přetrvávající pochmurné nálady si o ní zkuste promluvit s vaším nejbližším.

Ryby

Vaše citlivá stránka bude tento týden v plné síle, proto se snažte přizpůsobit si své okolí a vlivy. Mějte po ruce připravenou uklidňující nebo inspirující hudbu, která vám pomůže potlačit nepřiměřené reakce. Během středečního novoluní začíná nový cyklus ve vaší kariéře, tak se na to psychicky dobře nalaďte.

Zdroj článku