Prodlužte si prázdniny a vydejte se na Budapešťskou „pláž“

Ve vodní říši Aquaworld Resort Budapest je věčně léto. Kromě toho, že můžete celé dny dovádět na uměle vytvořené pláži a ve vlnách skutečně jako u moře, můžete si hovět v Oriental Spa, který pod obrovskou kopulí nabízí léčivou termální vodu. Plynule pak můžete přejít do saunového světa, na kosmetické procedury, relaxační masáž ve dvou, či nasbírat bronz do solária. Lákadlem je i léčivá kabina, kde po voňavé koupeli dostanete masáž, při které uvolníte stres a napětí.

Jeden den navíc? To se hodí!

Ubytovat se můžete přímo v resortu, jehož součástí je čtyřhvězdičko hotel s exkluzivními a moderně zařízenými pokoji. Nalákali jsme vás? V tom případě přidáme ještě jednu skvělou zprávu. Nyní totiž probíhá akce, při které můžete pobýt v Aquaworld Resort Budapest Hotel ještě den navíc, aniž byste za něj zaplatili. Balíček A2+1 Work off, Relax onje určen všem párům, kteří jsou unavení z nekonečných pracovních dnů a touží po nějakém čase pouze pro sebe. Rezervujte si 2 noci a získejte 1 noc EXTRA zdarma včetně bezplatného vstupu do AQUAWORLD a bezplatné vyjížďky lodí po Dunaji, kde se vám naskytne celé město jako na dlani.

Akce platí ode dneška 10. 09. až do 30.11. 2018. Cena za 2 osoby a 3 noci ve standardním pokoji s bufetovou snídaní začíná na 306 €. Pokud s sebou vezmete děti, až do 7 let mají ubytování zdarma a navíc se zabaví v Bongo Kids Club domečku (také ZDARMA), zatímco vy budete sbírat síly na příjemných procedurách.

@svetzeny