Přejít k hlavnímu obsahu

Yvetta Blanarovičová ukázala fanouškům, jak se během let změnil její syn. Krásu zdědil po mamince

Info ikona
Yvetta Blanarovičová

Že je Yvetta Blanarovičová (58) neodolatelně krásná žena, o tom není pochyb. Jablko ovšem nepadlo daleko od stromu a její syn Matyáš zdělil půvabnou tvář po své mamince. Podívejte se, jak vypadá!

Označovali ho za přítele, ne syna

Herečku Yvettu Blanarovičovou doprovázel Matyáš na společenské akce a fanoušci ji dlouho podezřívali, že se jedná o jejího tajemného mladšího přítele. O to větší překvapení bylo, když je v tom Yvetta nechala chvíli vykoupat a nedávala žádná vyjádření. Po chvíli se ovšem média dopídila, že pohledný muž po boku Yvetty je její jediný syn Matyáš Toman.

Krásu zdědil, kariéru zvolil jinou

Ačkoli dostával mnoho nabídek na modeling, svět showbyznysu ho neláká. Vystudoval management, a jak sama Yvetta říká, "jeho svět je byznys". „Má jiné životní schéma, než je umění, ale rád chodí do divadla. Od střední školy se zabývá něčím jiným,” prozradila v rozhovoru. 

Fotografie vás dojmou

Krásná Yvetta Blanarovičová sdílela fotografii u příležitosti narozenin svého syna. Můžete vidět, jak vypadal Matyáš jako malý, a jak vypadá teď. K fotce dodala dojemný popisek a "postěžovala si", jak život rychle utíká. 

"Já vím, není co slavit, ale život se nesmí zastavit. Můj syn má narozeniny. Život tak rychle běží. Je to okamžik. Máme štěstí, babi /moje mamka/ s mou pomocí upekla, uvařila a vážíme si to, že jsme dnes spolu."

 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.