Přejít k hlavnímu obsahu

Úchvatná proměna manželky Rytmuse: Jasmina změnila barvu vlasů, i délku. Vypadáš jako bohyně, píší fanoušci

Info ikona
Jasmina Alagič

Manželka slovenského rappera Rytmuse moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská (33) sdílela s fanoušky neuvěřitelnou proměnu. Kráska prošla neuvěřitelnou změnou image a ukázala se s novou barvu vlasů, i výrazně zkráceným účesem. Modelka všem vyrazila dech!

Proměna z blond na hnědou 

„Změnili jsme a cítím se super,“ pronesla moderátorka směrem k fanouškům a popsala, že se nejednalo o plánovanou změnu, ale o impulsivní rozhodnutí. „Přiznám se, že ráno, když jsem šla z domu, jsem toto v plánu ještě absolutně neměla, ale delší dobu už jsem byla trošku otrávená z té blond,“ přiznala slavná slovenská kráska.

Jasmina Alagič Vrbovská jako bruneta

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Atkinsonova dieta: Jennifer Aniston a další krásky podlehly tomuto fenoménu, který funguje

svetzeny.cz

Změnu si fanoušci zamilovali

Těžko byste hledali negativní odezvu na proměnu Jasminy. Dokonce i její kamarádka Zuzana Plačková změnu kvituje. „Omg! Ať mi nikdo neříká, že brunetkám nepatří svět,“ napsala jedna z nadšených fanynek a desítky dalších se přidávají. „Jasmino, jsi doslova neskutečně krásná. Jako z pohádky,“ rozplývá se sledující Jasmina, která sdílela svou proměnu na Instagramu.

 

Po porodu řešila problém s vlasy

Na konci roku 2019 řešila Jasmina, po porodu svého syna Sanela, problémy s vlasy. Vypadávání ji děsilo a od fanoušků se dočkala také lehké kritiky, že svoje vlasy vůbec nešetří, protože mění účesy a barvy jak na běžícím páse. Nyní kráska své příznivce rovnou uklidnila. „Vlasy jsme absolutně nepoškodili a můžu se kdykoliv vrátit bez problémů k blond,“ napsala manželka jednoho z nejslavnějších rapperů v Česku a na Slovensku. Jak se proměna líbí vám?

Zdroj článku