Přejít k hlavnímu obsahu

StarDance: Ve druhém kole vypadla Nora Fridrichová

Info ikona

V sobotu proběhl druhý večer StarDance. Jak jste si roztančené páry užili?

Prvním párem večera byli Nora Fridrichová s tanečníkem Janem, kteří předvedli vášnivé a dramatické tango. Hned po nich přišla pořádná jízda v podání Karla Kovyho Kováře a Veroniky Liškové. Ti na píseň Cake By The Ocean zatančili latinskoamerický tanec chacha, za který je chválila celá porota. „Ty umíš ty tance skvěle nafejkovat, o tebe nemám strach,” řekl Kovymu porotce Richard Genzer. Romantickou náladu vnesli do druhého kola Radka Třeštíková s Tomášem Vořechovským se svým waltzem. 

Následovalo tango Xindla X a Markéty Dostálové, po kterém přišla znovu chacha Gábiny Koukalové a Martina Prágra. „Gabrielo, vy pro mě máte největší potenciál, já se na vaše vystoupení těším,” uvedl porotce Jan Tománek. Dalš waltz zatančili Matouš Ruml a Natálie Otáhalová.

Taneční páry StarDance

Tangem se snažili zaujmout Tonya Graves a Michal Bureš, ale porotu příliš nenadchli. Oproti tomu chacha Jakuba Vágnera a Michaely Novákové porotce ohromila. „Když budete u rybníka tančit chachu, tak ryby přijdou sami,” prohlásila porotkyně Tatiana Drexler. Předposledním párem byli Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička s waltzem a na závěr tanečního večera zatančili tango Miroslav Hanuš a Adriana Mašková.

První pár, který taneční soutěž opustil, je Nora Fridrichová a Jan Kohout.

Jaký pár se nejvíce líbil vám? Napište nám na Facebooku

ČTĚTE: StarDance: Favoritem bookmakerů je Matouš Ruml