Přejít k hlavnímu obsahu

StarDance: Kdo letos vyhraje?

Info ikona

Už za pár hodin se dozvíme jméno královny nebo krále parketu! Taky jste na dnešní večer zvědaví?

Od října jsme pravidelně každou sobotu sledovali, jak páry ladně tančí po parketu a bojují o přízeň poroty i diváků. Do finále se dostaly tři dvojice: herečka Veronika Khek Kubařová s tanečníkem Dominikem, herec Matouš Ruml s tanečnicí Natálií a rybář Jakub Vágner s tanečnicí Michaelou. Kdo z nich je váš favorit?

Samotní sázkaři před posledním večerem kurs nemění. Největší důvěře se nadále těší Veronika Khek Kubařová, následovaná Matoušem Rumlem se 30 % sázek, na Jakuba Vágnera vychází 20 %.

„V posledních kolech Jakub Vágner notně zčeřil vody a musíme přiznat, že jsme jeho potenciál dílčím způsobem podcenili. Přeci jen, širokou rybářskou obec jsme během podzimu čekali u rybníků při výlovech, oni místo toho evidentně fandí a podporují svého slavného kolegu. Snad se to dodávek na naše vánoční stoly nijak zásadně nedotkne. Rozdíl mezi Veronikou Kubařovou a Matějem Rumlem vidíme jako minimální, vyhrát mohou oba. V kontextu průběhu celé soutěže i faktu, že ženy neprofesionálky to mají přeci jen trochu složitější, by si ale vítězství více zasloužila princezna Kubařová,“ říká Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Brzy se dozvíme, jak moc se sázkaři trefili, a kdo z párů vyhraje jubilejní desátou řadu taneční soutěže StarDance.