Přejít k hlavnímu obsahu

Královna, Kate Middleton a princ William sdílejí unikátní rodinné fotografie Archieho k jeho třetím narozeninám

Info ikona
Královská rodina

Královská rodina přeje Meghan Markle a synovi prince Harryho Archiemu „velmi šťastné“ třetí narozeniny.

Syn vévody a vévodkyně ze Sussexu slavil v pátek třetí narozeniny a jeho rodina ve Spojeném království si tento den připomíná na sociálních sítích speciálními narozeninovými zprávami. Oficiální účet královny Alžběty na sociálních sítích sdílel památnou fotografii Archieho, která byla pořízena jen pár dní poté, co se narodil. 

‚‚Přeji Archiemu Mountbatten-Windsorovi velmi šťastné 3. narozeniny!’’ zní titulek. 

Archie je výjimečné dítě, které "zařídilo" unikátní fotografii

Svět poprvé zahlédl setkání Archieho se svou prababičkou královnou Alžbětou a pradědečkem princem Philipem na historické fotografii, na  které byla i Meghanina matka Doria Ragland.

Tato příležitost znamenala poprvé v královské historii, kdy byl britský panovník zobrazen po boku černé babičky královského dítěte.

Královna Alžběta se na průlomové fotografii chlubí širokým úsměvem, zatímco pyšná babička Doria přihlíží. Kate Middleton a princ William také v pátek na svém účtu na sociální síti sdíleli rodinnou fotografii s Archiem. „Přejeme Archiemu dnes velmi šťastné 3. narozeniny,“ sdíleli spolu s fotografií z Archieho královského křtu v červenci 2019. 

Křest proběhl v soukromé kapli královny Alžběty na hradě Windsor a zúčastnilo se ho celkem asi 25 blízkých rodinných příslušníků a přátel, včetně Meghaniny matky Dorie Ragland, prince Williama a Kate Middleton a prince Charlese a jeho manželky Camilly, vévodkyně z Cornwallu.

Zdroj: Daily Mail, People, Post