Přejít k hlavnímu obsahu

To jsou změny! Britney Spears ukázala nový domov i sestřih vlasů

Info ikona
Britney Spears

Britney Spears předvádí nový účes v novém domově se Samem Asgharim: "Změna je tak skvělá"! "Je to tak zvláštní, že se probudím a všechno je nové," napsala Spears na Instagram. "Myslím, že jsem v šoku!!!"

Britney Spears má nový účes, dům a manžela. Ve středu popová hvězda (40) sdílela aktuální novinky se svými sledujícími na Instagramu poprvé od chvíle, kdy se 9. června provdala za dlouholetého přítele Sama Asghariho. "Ještě jsem nebyla na líbánkách," napsala k fotkám, na kterých má kratší účes. "Vdala jsem se a přestěhovala se do nového domu ve stejnou chvíli... není to nejchytřejší věc, kterou můžete udělat..." Spears dodala, že nedávné změny v jejím životě „si teď sedají dohromady“.

Prasečí nebe a mnoho novinek kolem Britney

"Je to tak divné, že se probudím a všechno je nové," řekla. "Nový bazén... nová kuchyň... nová postel... Myslím, že jsem v šoku!!! Přišla jsem na pár věcí... Rozhodně jsem ráda venku, ale také jsem ráda uvnitř... můj dvůr je úchvatný, takže moji psi jsou v prasečím nebi!!!"

 

Užívá si volno a žije konečně život snů

Zpěvačka také sdělila, že si po několika náročných týdnech dopřála čas na odpočinek. "Pěkně jsem se ponořila do svého bazénu... je tak světlý... a skluzavka... sjela jsem po ní už čtyřikrát... je to pekelně rychlé," řekla. "Všechny vlasy jsem si ostříhala nakrátko a manžel mi právě udělal steak."

Spears uzavřela příspěvek slovy: "život je dobrý!!!"

Zdroj: People