Přejít k hlavnímu obsahu

John Travolta napsal dojemné vyznání zesnulé Olivii Newton-John. Nechybí zde slova o lásce

Celý svět zasáhla zpráva o úmrtí australské herečky Olivie Newton-John, která dlouhé roky bojovala s rakovinou. Bylo jí 73 let. Její herecký kolega John Travolta (68) se s ní rozloučil dojemným vzkazem. Co napsal?

Včera večer českými médii proběhla zpráva, že zemřela legendární představitelka Sandy z muzikálového filmu Pomáda ze 70. let. O úmrtí herečky informoval její manžel prostřednictvím Instagramu. „Dáma Olivia Newton-John zemřela dnes ráno v poklidu na svém ranči v jižní Kalifornii, obklopena rodinou a přáteli,“ stojí v příspěvku. „Olivia byla symbolem triumfu a naděje za svou víc jak třicetiletou cestu s rakovinou prsu,“ dodal.

 

Olivia Newton-John během let

John Travolta a jeho slova o lásce

Oliviina životní role byla krásná Sandy ve filmové adaptaci muzikálu Pomáda z roku 1978. Jeho hrdiny jsou studenti posledního ročníku střední školy. Po boku Johna Travolty se z této dvojice stalo ikonické duo-Danny a Sandy. Pomáda, jež se stala jedním z nejslavnějších filmů své doby, vynesla zpěvačce nominaci na Zlatý glóbus v kategorii nejlepší herečka v muzikálu.

"Moje nejdražší Olivie, udělala jsi nám všem mnohem lepší život. Tvůj vliv byl neuvěřitelný. Moc tě miluji. Uvidíme se na konci cesty a budeme zase všichni spolu. Byl jsem tvůj od prvního okamžiku, kdy jsem tě uviděl, a navždy budu! Tvůj Danny, tvůj John!"
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Rakovina jí ničila život od roku 1992

V roce 1992 Olivia oznámila, že se potýká s rakovinou prsu. Nemoc se jí vrátila znovu v roce 2013 a 2017. V Austrálii mimo jiné založila výzkumné onkologické zařízení. 

Zdroj: Wikipedie, Instagram