Přejít k hlavnímu obsahu

Jak se během let proměnili Královna Alžběta nebo Cristiano Ronaldo? Podívejte se na fotografie, které vám vyrazí dech

Info ikona
Cristiano Ronaldo

Změna je život. Ovšem některé proměny vám doslova vyrazí dech. Podívejte se, jak vypadají světové celebrity, které mají vliv na miliony mladých lidí, a jak vypadaly předtím. Kdo si pomohl plastickými operacemi a kdo jenom zraje do krásy? Posuďte sami!

Khloé Kardashian

Tahle influencerka má na účtu přes 165 milionů fanoušků. Jaký má na ně vliv? Rozhodně není odpůrcem mnoha plastik a výplní. 

 

Takto vypadá Khloé nyní: 

Královna Alžběta

Královna se během let proměnila, ovšem o nějakých úpravách či plastikách nemůže být řeč. Jednoduše někdo umí stárnout s grácií...

Kendall Jenner

Kendall Jenner je sice nejlépe placená modelka na světě, ovšem kdyby chodila po mole se svou krásou, která jí byla dána při narození, nebyl by její honorář už tak jistý. Na Instagramu má přes 175 milionů fanoušků!

Milla Jovovich

Milla Jovovich se nebojí ukázat bez make-upu a nutno podotknout, že vypádá pořád úžasně. Na svém profilu má "pouhých" 3,8 milionů fanoušků.

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo je největší z velikánů – jeho Instagram čítá přes 314 milionů fanoušků a je tak nejvlivnější osobou vůbec. Na žebříček TOP 5 osobností na sociálních sítích se můžete podívat ZDE. Ronaldo si nejen nechal upravit chrup, ale odborníci se shodují, že i nějaká ta botoxová injekce musela proběhnout. Jeho mizející vrásky kolem očí a perfektní čelo nejsou jenom práce přírody. 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.