Přejít k hlavnímu obsahu

Demi Moore se svlékla! Podívejte se, jak vypadá takhle kráska ve svých 58 letech

Info ikona
Demi Moore

Není pochyb o tom, že Demi je jednou z nejkrásnějších hereček v Hollywoodu. Jak ovšem vypadá její figura v téměř 60 letech je něco neuvěřitelného! Podívejte se sami!

"Když jsem dělala striptýz ve filmu, na snídani jsem odměřila půl šálku ovesných vloček a připravila je s vodou, potom po zbytek dne jsem měla jen bílkoviny a trochu zeleniny - a to bylo vše," prozradila Demi a odkryla tak v roce 2019 svoje démony. "Pokud vám to všechno posedlé mým tělem zní bláznivě, nemýlíte se: poruchy příjmu potravy jsou bláznivé, je to nemoc."

Posedlá svým tělem

Vždy když se herečka jen malinko necítila ve své kůži, začalo jí v hlavě učiněné peklo. "Mou obvyklou reakcí bylo začít znovu hladovět, zahájit cvičební režim navržený ke snížení hmotnosti, ale jednou jsem to už prostě neudělala. Dosáhla jsem svého limitu,“ řekla. "Jednou když jsem se vrátila domů do Idaha, měla jsem jednoho dne zjevení ve sprše: musím být taková, jaká je moje přirozená velikost."

Pomohla jí meditace

Moore řekla, že začala meditovat o svých problémech s obrazem těla.

"Do své každodenní modlitby jsem přidala novou mantru: mít odvahu být viděna taková, jaká doopravdy jsem. Nemohla jsem dál bojovat se svým tělem a váhou. Musela jsem uzavřít mír, “ řekla Demi Moore. "Začal jsem tím, že jsem se vzdala tvrdého cvičení. Nikdy jsem se nevrátila do tělocvičny v domě. Nikdy. Místnost, kde bývala, je nyní moje kancelář."

Jak vypadá nyní?

Demi Moore nedávno nafotila kolekci plavek se svýmu dcerami a fanoušci byli u vytržení. Její dokonalé tělo všechny ohromilo a jen málokdo by řekl, že na fotkách jsou její dcery a ne kamarádky nebo kolegyně. Podívejte se sami na nejnovější fotky úchvatné Demi: 

 

Fotografie s dcerami

Madonna a její neuvěřitelná proměna po plastických operacích

svetzeny.cz

Jak vypadají slavné krásky bez pomoci fotografa?

svetzeny.cz