Přejít k hlavnímu obsahu

Zářijové číslo je tady!

Chcete recept na to, jak si užít babí léto? Jste na správné adrese. V zářijovém Světě ženy pro vás máme to nej z módy, krásy, psychologie, zdraví a samozřejmě nechybějí ani tipy, aby vás hřála láska, až se sluníčko schová za mraky.

Svět ženy 9/18 je prodeji od 22. 8. 2018

Vybavujete si hlas Lízy ze Simpsonových? Patří herečce Ivaně Korolové, která se od září objeví v seriálu Krejzovi. Prozradila nám, proč zamířila na prkna, jež znamenají svět, proč si myslí, že vesmír pracuje pro nás a třeba i to, proč si chce v září znovu „vzít“ svého manžela.

Chystáte „převléknout“ svůj šatník do podzimních trendů? Naše módní redaktorka Saša vám ukáže, kterých pět klíčových kousků by vám nemělo chybět jak je vzájemně kombinovat.

Názor třetí strany může do vztahu dvou lidí jistě přinést svěží vítr. Jenže, co dělat, když už to překračuje hranice a vy máte pocit, že spíš než s partnerem, žijete s jeho matkou nebo nejlepším kamarádem? Odpověď má pro vás psychoterapeut Honza Vojtko.

Sen o perfektní pleti se vám může splnit, ať už vás trápí jakýkoliv problém. Poradíme vám, jaký kosmetický produkt zvolit, abyste nad nedokonalostmi zvítězila.

Když už vám padá hlava únavou a jednoduše vám to moc nemyslí, je nejvyšší čas na restart mozku. Máme pro vás tip na krátkou meditaci a navíc pět rad, aby vám to znovu myslelo.

Zahubí nás blahobyt? Počet obézních lidí se za posledních 45 let na celém světě téměř ztrojnásobil. Čím lépe se totiž máme, tím více tloustneme.

Jakkoliv je pohyb důležitou součástí zdravého životního stylu a hýbat se člověk musí, nic se nemá přehánět. Zjistětě kolik sportu je pro vás tak akorát.

Dochází vám inspirace v kuchyni? Pak by vám neměly uniknout naše speciality z různých koutů světa. Skvělou zprávou je, že tahle jídla máte hotová za půl hodinky.

Hollywoodská princezna Meghan Markle aneb jak se obyčejná holka pózující na zábradlí před Buckinghamským palácem stane členkou jedné z nejznámějších královských dynastií světa.

Samozřejmě nechybí ani nálož emocí v oblíbených příbězích ze života. Schválně, poznáte se v některém z nich?

A pokud si předplatíte Svět ženy na celý rok, získáte profesionální vlasovou kosmetiku L’Oréal Professionnel v hodnotě 1011 Kč. Více na Předplaťte si