Přejít k hlavnímu obsahu

Prožijte srpen se Světem ženy

Srpnová porce rad, tipů i zábavy je tu! I tentokrát vás časopis nadchne, potěší a inspiruje – od první do poslední stránky.

Svět ženy 8/18 je prodeji od 18. 7. 2018

Myslíte si, že krásné ženy to mají v životě jednodušší? Přečtěte si rozhovor s Renatou Langmannovou (32). „Jsem modelka, Miss a blondýna. Proto jsem si udělala vysokou školu, abych ukázala, že to se mnou není tak hrozné,” říká na úvod.

Na samotě u lesa jsou srpnové dny nádherné. A tak se tam s námi přeneste alespoň virtuálně. Srpnová móda je plná těch nejstylovějších outfitů, ze kterých letní pohoda přímo dýchá.

Měsíce se jich poctivě zbavujete, ale ony se zase nenápadně vrátí. Ano, řeč je o kilech navíc. Tajemství štíhlé linie totiž vězí v něčem jiném než v drastických dietách. Poradíme, jak zhubnout a zůstat stále štíhlá.

Lež má krátké nohy, ale malý milosrdný krok je někdy lepší než sedmimílové boty upřímnosti. A je to v pořádku. Tedy do té doby, dokud nezačneme lhát sami sobě.

Ženy jsou mistryně představ. Hlavně o tom, co by muži měli dělat. Sestavili jsme pro vás čtyři modelové situace, při kterých zjistíte, jak vzdálené jsou naše představy od těch jejich.

Musíš být lepší! Jestli tuto větu říkáte svému dítěti, vymažte ji ze slovníku a začněte je mít rádi takové, jaké jsou. A zjistěte, co můžete udělat proto, aby z vaší ratolesti vyrosla šťastná a vyrovnaná osobnost. 

Od jedné tabletky na spaní se někteří z nás dopracují k desítkám léků za den. Když se navíc zkombinují s alkoholem, celá jízda závislosti nabere na obrátkách... Přečtěte si zajímavý rozhovor s Monikou Plocovou, autorkou unikátního terapeutického programu pro překonávání závislostí.   

Z avokáda lze připravit slané i sladké dobroty. Inspirujte se našimi recepty. A pokud dostanete chuť na něco sladkého, vsaďte na švestky.

Jedeme k moři a vy s námi… Městečko Positano je totiž nejkrásnějším na pobřeží Amalfi. Je tedy jasné, že se tam musíte podívat!

Láska, pýcha, odvaha i síla zvedat se ze dna – začtěte se do příběhů, v nichž se určitě najdete každý z vás.

Předplaťte si Svět ženy na celý rok a získejte péči Sebamed v hodnotě 796 Kč.