Přejít k hlavnímu obsahu

Připravte se na léto s červnovým Světem ženy

Letní sezona je tady! Na více než 120 stranách na vás čekají tipy, jak si ji užít s radostí a stylově.

Svět ženy 6/18 je prodeji od 23. 5. 2018

Pohotovost, smysl pro humor, dlouhé blond vlasy a k tomu nevtíravá dávka sarkasmu – to je Adela Vinczeová (dříve Banášová) v kostce. Co vyšvihlo bývalou studentku kulturologie na moderátorský Olymp, jak vnímá osud a jak se jí žije v jejím „čerstvém„ manželství? Nejen to prozradila v exkluzivním rozhovoru pro Svět ženy!

Já jsem chtěl psa, přítelkyně kočku. Tak jsme udělali kompromis a koupili jsme kočku. Znáte tento vtip? Psychoterapeut Jan Vojtko tentokrát rozebírá vyrovnanost v páru a umění najít skutečný kompromis. 

Hledáte novou svěží vůni, do které byste se tohle léto zamilovala? Máme pro vás inspiraci.

Štěstí přichází po špičkách, říká se. My ale víme, jak si jej přivolat i jak s ním zacházet, aby se nerozhodlo jít zase o dům dál.

Zdraví máme jen jedno. Naše tři příběhy vás přinutí se zamyslet a možná si uvědomíte, že se nechcete dostat do situace, kdy budete s vděkem říkat: „Díky, pane doktore“.

Jak jste na tom s kondičkou? Zvládla byste uběhnout 5 kilometrů jako naše čtenářky, které se rozhodly zúčastnit se naší výzvy, nebo je potřeba ji zlepšit? To se dozvíte díky našemu kvízu zdatnosti.

Bylinky jsou malý zázrak přírody a mnohdy jsou účinnější než všechny léky světa. Máme pro vás terapii, která chutná a pomůže nejen při bolestech v krku či vysokém cholesterolu.

Počítač je zábavný, ale knížku s obrázky nenahradí. Proč mít v dětském pokoji knihovnu a nevzdávat se čtení pohádek na dobrou noc? 

Až se zima zeprá, co jste dělali v létě, odpovíte: mlsali! Našim ovocným moučníkům totiž nikdo neodolá.

Letní radovánky – to nejsou jen dny u moře. Pojměte to zábavně a pozkoumejte naše bludiště a labyrinty. Víme, kde najdete ty nejlepší.

A samozřejmě nechybí ani oblíbené příběhy, které píše sám život – tentokrát o tom, že někdy nás v životě posunou dopředu jen těžká rozhodnutí.

Předplaťte si Svět ženy na celý rok a získejte péči o pleť Bioderma v hodnotě 900 Kč.