Přejít k hlavnímu obsahu

Připravte se na jaro s březnovým Světem ženy

Březnové vydání vás pozitivně naladí na jarní sezonu. Přinášíme náruč plnou inspirace do vašeho šatníku, domova ... i vztahů.

Svět ženy 3/18 je prodeji od 212. 2018

Každá je úspěšná v jiném oboru. Přesto jim to nejvíce ladí spolu. Veronika Arichteva, Nikol Štíbrová a Martina Pártlová už několik let fungují jako 3v1. Poznávací znamení? Nebojí se opřít do ničeho a do nikoho, nikdy neví, co z toho nakonec bude, ale vždycky je to zábava a jsou téměř nezastavitelné. Nenechte si ujít rozhovor, ve kterém smečuje jedna druhou a kde pro nás bylo velmi těžké dostat se vůbec k další otázce.

Nevěra je velká zkouška pro každý vztah. Psychoterapeut Honza Vojtko poradí, jak se postavit k situaci, kdy se dozvíte, že měl váš partner v náručí jinou ženu.

Vybraly jsme pro vás deset jarních trendů. Zjistěte, co by nemělo uniknout vašemu hledáčku, abyste držela krok s módou.

Máte suchou, mastnou nebo citlivou pleť? Poradíme vám, jakou péči zvolit, aby vaše pokožka byla zdravá a vy jste prostě jenom zářila.

Vyzkoušejte cviky, které vytvarují sexy křivky. Plavková sezona je sice ještě daleko, ale na hubnutí je nejvyšší čas!

Ani nás v redakci neminula kauza #Meetoo. Mlčení o sexuálním násilí je ale stejně špatné jako lov na muže.

Číslo dvě přichází... a je třeba na něj náležitě připravit jedničku, která byla doposud „středobodem vesmíru“. Poradíme, jak dítěti vysvětlit, že sourozenec není nepřítel!

Velikonoce se blíží. Jaké dobroty přichystat na talíř a čím vyzdobit domov? Inspirujte se našimi nápady.

Což takhle dát si jaro na sněhu? Vydejte se do Rakouska a užijte si upravené sjezdovky se slunečními paprsky v zádech. Víme, kde to bude bavit zamilované páry i rodiny s dětmi.

Být dospělý, a přesto zábavný se nevylučuje, říkají kluci z kapely Mirai – prostě, když nemůžeš, tak přidej... ať se to týká čehokoli.

A jako vždy nechybějí přiběhy ze života. Hlavní roli v nich tentokrát hrají muži. Vztahy s nimi nejsou vždy jednoduché, ale bez nich je nám smutno.

Předplaťte si Svět ženy na celý rok a získejte péči Naturalium za 502 Kč.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku